2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین دفعه از دست مادرشوهرم ناراحت شدم که همش با خنده میگه خدا کنه بچت سالم و به سلامت دنیا بیاد..خب مگه قراره چی بشه که اینطوری میگه!!!!

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

جلوی خودش پیش اومد.دید چجور دلم شکست.بدجور شرمنده شد.وازم خواهش می.کرد که واکنش بد نشون ندم و چشمام پر نشه😞❤🌷

ولی.مهم نیست فدای سر شوهر گوگولیم😂😊😎💝😄🌷

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚
2738
یک بارم نشده بگی

نه اگر عرضه داشته باشم خودم جواب میدم اگر نه سعی میکنم فراموشش کنم وبهش فکر نکنم ولی گاهی همشون توی ذهنم رژه میرن اعصابم روبهم میریزن

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤

بگم هیچ فرقی نداره چون میگه هرکسی چیزی گف خودت جوابش روبده ننیا به من بگو

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

حالا که تو تاپیک هستین بزارین یه سوال دیگه ببپرسم  

این پارتنر من خیلی زود عصبی میشه 

مثلا تو یه بازی گروهی کسی گه بد بازی میکرد و سرش داد میزنه و عصبانی میشد 

ولی منکه تو بازی بودم اصلا سرم داد نمیزد بهش گفتم منم بازی و خراب کردم چرا به من چیزی نمیگی گفت فدای سرت 

دو ساله باهاشم عقد نیستیم 

این برام سواله به نظرتونه بعدا ممکن اخلاقش عوض شه یعنی سر منم داد بزنه

اولین باربعد عروسیم بود باهاشون بحثم شد شوهرم نبود زنگ زدم بیاد اومد یکم بحث لفظی کردیم بعدشم زدیم بیرون از خونشون تا ی مدتم قطع رابطه بودم ک آشتیمون دادن ولی الان محل سگ بهشون نمیزارم بی شعورا رو

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2706