2733
2734
داره زندگيم به خاطر بچه بهم مي خوره شوهرم تا چند ماه ديگه باردار نشم براي هميشه ميره و طلاقم ميده به ...

ای وایییییییییییییی جدی میگی؟؟؟؟؟؟

چقدر دلم گرفت بچه خیلییییییی مهمه و وجودتش برکته ولی نه اینکه یه زندگی بخاطرش بهم بخوره

اینهمه دوا درمون اومده

اینهمه بهزیستی و بچه ی بی سرپرست

همسرم هيچ مشکلي نداره  دکتر بهم گفت 41 سالته و تخمدونات ضعيف آي وي اف هم کردم سقط شد  م ...

اهان خب سردی رحم نداری؟

ممکنه بخاطر سردی رحم باشه بچه رو نمیتونی نگه داری 

تاحالا با قرص کمر کمرتو بستی؟مامانت برات انجام داده

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم هيچ مشکلي نداره  دکتر بهم گفت 41 سالته و تخمدونات ضعيف آي وي اف هم کردم سقط شد  م ...

هزینه ای وی اف چقدر شد

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2728
به جهنم گزارش بزن  اصلا بترکون منو  من از حرفم پایین نمیام  شماهم از اون مذهبی نما ...

من مذهبی نما نیستم ولی درست نیست که در مورد خدا اینطور حرف بزنید اگه ناراحتتون کردم ببخشید

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
اهان خب سردی رحم نداری؟ ممکنه بخاطر سردی رحم باشه بچه رو نمیتونی نگه داری  تاحالا با قرص کمر ...

نه عزیزم 

سردی رحم رو از کجا بفهمم که دارم یا نه 

اینم بگم که فوق العاده استرسیم 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
اهان خب سردی رحم نداری؟ ممکنه بخاطر سردی رحم باشه بچه رو نمیتونی نگه داری  تاحالا با قرص کمر ...

نه تا حالا قرص کمر استفاده نکردم

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2740

انشالله میشه گلم غصه نخور

از ته دل نماز حضرت فاطمه بخون😘

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
فقط شمایی که بلد نیستی حکمت خدا رو درک کنی من خودم بار ها حکمت خدا رو هم برای خودم و هم برای دیگران ...

برای ه دردودل ساده هم گزارش میزنید؟

پولی چیزی میدن بابت گزارش که اینقدر علاقه دارید؟

هر تاپیکی میریم 3سوته تعطیله! باربط و بی ربط

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
هزینه ای وی اف چقدر شد

20 ميليون وام گرفتم 26 ميليون بايد وام رو برگردونم

داروهاي خارجي خيلي کم گير مياد داروهاي ايراني هم اثر نداره 

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
من مذهبی نما نیستم ولی درست نیست که در مورد خدا اینطور حرف بزنید اگه ناراحتتون کردم ببخشید

ببین درس این بود که وقتی هزاران بار امام رضارو قصم دادم جوابمو میداد من انقدر بهش اعتماد داشتم که مطمعن بودم باردارم 

انا چیشد اونم صدامو نشنید 

نه خدا نه هیچ کس دیگه صدامو نمیشنوه 

دیگه برام مهم نیس 

میخام برم دنبال ارزوهام درس بخونم بچه چیه

انشالله میشه گلم غصه نخور از ته دل نماز حضرت فاطمه بخون😘

الهي آمين

قربونت عزيزم

دعام کن

به همه حاجاتت برسي الهي آمين