2737
2734
انشالله این ماه بیایم اینجا عکس بیبی چک مثبت بذارررریم

ان شاء الله همگی این عکس رو بذاریم.من دو هفته دیگه موعد پریودمه .تو این پنج ماه همش عقب افتاده البته از وقتی اقدامم همش عقب افتاده که میگن بدنت داره اماده میشه.اینقدر پشیمونم جلوگیری داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو تا سقط داشتم یعنی قلب تشکیل نشد و دکتر بهم گفت که خونت غلیظه و آسپرین مصرف کن. از آخرین سقطم د ...

خدا دامنت سبز کن.منم تو ۲۸ هفته پسرم و از دست دادم الان یازده ماه میگذره دعا کن خدا بهم بچه سالم بده 

2731
ان شاء الله همگی این عکس رو بذاریم.من دو هفته دیگه موعد پریودمه .تو این پنج ماه همش عقب افتاده البته ...

منم دقیقا دو هفته دگ موعدمههه چن وقت جلوگیری داشتی

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر
ان شاء الله همگی این عکس رو بذاریم.من دو هفته دیگه موعد پریودمه .تو این پنج ماه همش عقب افتاده البته ...

چندوقته ازدواج کردی؟ چقد جلوگیری داشتی ؟؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2740
من تل ندارم این ماه اقدام کردم هنوز 5روز دیه وقت پری هس دعا کنین 

انشالله تاپیک داشته باش از حال هم خبر بگیریم

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر
دو ساله

چندسالته ؟ نگران نباش ...تا یکسال کاااملا طبیعیه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706