2737
2739
عنوان

حاملگی ناخواسته لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 103 پست
اره بارداری بچه تم دختره پسفردام عروسیشه😁 چجوری ناخواسته باردارمیشین اخه؟ شده فانتزیم منم ناخواست ...

الان من حالت مسخره دارم آیا که شما مسخره بازی میکنی؟

من سوال پرسیدم

لابد نمیدونستم که پرسیدم

اگه بلد بودم که نمیومدم تاپیک بزنم

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحريك به سقط؟ :)) مگه كسى با تحريك سقط ميكنه؟ من بايد به شما جواب پس بدم ليدى جان؟ :))))))

دانشگاهم دوره برا همین ناراحتم

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
2731
کی گفته سقط میکنم اگه حامله باشم برا درس و دانشگاهم یکم بده وگرنه از بچه بدم نمیاد

بارداری منم ناخواسته بود میخاستم ۹۹ کنکور بدم ولی یه حس مادارنه ی قوی داشتم ساعت ۶بی بی چک زدم مثبت شد شوهرم باورش نشد گرفت خابید بعد رفتیم آزمایش دادیم الکی گف منفیه کلی گریه کردم میدونستم هم الکی میگه؛اگه باردار بودی استرس نگیر یه حس خوبه خدا خودش توانش میده بعدم بارداری الکی نیس که خیلیا چند ماه اقدامن نی نیشون نمیشه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعامتاسفم برای این ادما ک خیلی راحت میگه سقط کن بعد انسانی و منطقیم میدونه نظرشو....

دقیقا

ایشون یجادیگن همیناروداشت ب استارترش میگف 

یه کلام خیلی تاثیرگذارهس،هرکس باید حواسش به صحبت هاش باشه

2738
الان من حالت مسخره دارم آیا که شما مسخره بازی میکنی؟ من سوال پرسیدم لابد نمیدونستم که پرسیدم اگه ...

وا مسخره کجا بود

بارداری وبی اعصابی به بزرگی خودم میبخشمت فرزندم😊

من فقط شوخی نومودم

ارام باش وبزن بغل ابی بنوش😄

من شوخم نمیدونسی بدون🤓

بارداری منم ناخواسته بود میخاستم ۹۹ کنکور بدم ولی یه حس مادارنه ی قوی داشتم ساعت ۶بی بی چک زدم مثبت ...

من  یه سال عقد بودم طبیعی جلوگیری کردم

الان که عروسی کردم گفتم شب عروسی پریود نشم قرص خوردم 

به هوای قرصایی که میخورم یماهه جلوگیری نمیکنم 

نمیدونستم حتما باید شروع خوردندقرصا وسط پریودی باشه که تاثیر بذاره

دقیقا ایشون یجادیگن همیناروداشت ب استارترش میگف  یه کلام خیلی تاثیرگذارهس،هرکس باید حواسش به ...

باوركنيد به شما كوچك ترين ارتباطى نداره كه من به كى چى ميگم 

مطمئن باشيد كه حواسم هست

انقدر نگران نباشيد

توجه تون رو معطوف به زندگى خودتون بكنيد

بيشتر نتيجه ميگيريد 

2706