2737
2739
عنوان

باردارم نیاز به کمک فوری دارم تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1469 بازدید | 40 پست

عزيز جان درستش اينه امروز بري يه منخصص زنان ديگه حالا كه دكتر خودت نيست اون داروهاي مجاز رو بگه.اصلا دكتر عمومي نرو.گاهي كار دست آدم ميدن.دكتر زنان اونقد از دردهاي مختلف بارداري ديده و ميدونه كه يه درموني برات حتما داره.هيچوقت هيچوقت هيچوقت سرخود دارو مصرف نكن.حتي از من ميشنوي تا ميتوني تحمل كن و لب به اون مجازها هم نزن.البته اگه بيماري نيست كه تاثير بر سلامت خودت و جنين بذاره.نتيجش رو انشاالله توي سلامت بچت ميبيني.درمانهاي گياهي هم به همين صورت.اونها هم حتما بپرس.اصلا هم به شنيده ها اكتفا نكن.فقط از دهن دكترت بشنو.قضيه خيلي خيلي جديه.شوخي نيست يه آدم ديگه اون تو داري كه نوع نفس كشيدنت هم بهش ربط داره.من اونقد طول بارداريم دردهاي مختلف كشيدم گاهي ميگفتم ديگه ايندفعه از سردرد ميميرم ولي حتي استامينفن هم مصرف نكردم و فقط سرم رو ميبستم.هضم غذاي افتضاح ولي يه رانيتيدين لب نزدم.اينطوري خيالت راحته همه جوره براي سلامت بچت تلاش كردي بعدا پشيموني نداري.قضيه خيلي جديه.امروز يه دكتر درست حسابي برو.ايشالا كه چيزي نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومی خوبی؟ دکتر رفتی؟باور کن همش نگرانت بودم 

سلام عزیزم

ببخشید دیروز نت نداشتم. دیروز دکتر خودم متخصص زنان رفتم. بهم گفت کار خوبی کردی هیدروکسی زین خوردی. از الان تا آخر بارداریت هر وقت نیاز داشتی بخور هیچ مشکلی نداره. گفت مسکن هم میتونی ایبوبروفن، ژلوفن، مفنامیک اسید بخور. اصلا نترس مشکلی ایجاد نمیکنه. هر وقت درد داشتی بخور.

واسم یه آمپول پیروکسیکام و یه آمپول بتامتازون هم نوشت ، هر دوشون رو زدم. خوشبختانه دردام قطع شدن. 

آزمایش آنزیمهای کبدی هم‌نوشت امروز دادم.

ممنونم ازتون‌که نگران من بودین😘😘

2731
از صبح یه پارچ خاکشیر خوردم. دردم زیاده

یه شیاف استامینوفن بزار

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
نمیدونم از مجبوری یکی خوردم

عزیززم هیدروکسی ضرر داره من به شدت سرماخوردم و آبریزش بینی دارم دکترم گفت به هیچ عنوان نخورم هیچ وقت سرخود دارو نخور .

یادمه همسایم موقع بارداریش اینجوری بود به ادویه حات حساسیت داشت ببین به چی حساسی دیگه نخور و حتما لرو دکتر و دیگه دارو نخور

آنچه دل خواست نه آن می شودهرچه خدا خواست همان میشود
2740
ببخشید عزیزم اول قرمزی و‌خارش از کجای بدنت شروع شد؟ابریزش بینی هم داری؟

اصلا آبریزش بینی نداشتم. اول سرم به شدت خارش گرفت بعد گردنم و پشتم و بعد پایین تنه. یعنی انگار از سرم شروع شد اومد تا پاهام. بعدش که خارشم قطع شد لگنم و سر زانو و ران و پاهام کلا به شدت درد گرفت. طوریکه اصلا نمیتونستم نه راه برم و نه بشینم و نه دراز بکشم. دکتر واسم پیروکسیکام و بتامتازون نوشت هر دو رو زدم. خوشبختانه دردام قطع شدن