2737
2734
عنوان

کیا لهجه دارن؟؟اگ دارین ب چ لهجه ای صحبت میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 133 پست

من اصالتا کردم لحجه ندارم ولی کردی راحت صحبت میکنم یبار بحث همین لحجه و زبان بود یکی از بچه هام کرد بود با اون شروع کردیم کردی صحبت کردن دوستم چون تاحالا کردی صحبت کردن منو ندیده بود فقط میدونست کورد هستم میگفت وای نسیم چه باحال میشی کردی حرف میزنی اصلا فکرنمیکردم بلد باشی کردی انقد راحت حرف بزنی😃😃

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ لهجه ای داری؟ مثلا بگو بچه های نی نی سایت خواب ندارن

دلم نمیخاد رویارو ببینم آخه فقط باعث عصاب خوردیم میشه.

حالا لهجه خودم

دلم نّمخا رویا ببینُم

فقط بَلدن اعصابُم خورد کُنه.

اینم ی جمله دیگه

چرا دیروز اینقدر منتظرت موندم نیومدی خونمون.

سیچه دیروز ایقَ ویسیدُم نومدی

یا مثلا میگیم کو 

بیو بشین چویی بخور یعنی بیا بشین چایی بخور

استان فارسیم

2731
من مشهدیم والا اینجا تو جامعه بخای مشدی صحبت کنی حتی نگات نمیکنن چ برسه همکلام بشن باهات ماهم م ...

عاشق یره گفتنشونم

موکونوم 

نموکونوم

خیلی باحال و دوست داشتنیه لهجه مشدی 😍

#کاربر_قدیمی_ام
دلم نمیخاد رویارو ببینم آخه فقط باعث عصاب خوردیم میشه. حالا لهجه خودم دلم نّمخا رویا ببینُم فقط ب ...

لحجتون خیلی بامزس^-^

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
دلم نمیخاد رویارو ببینم آخه فقط باعث عصاب خوردیم میشه. حالا لهجه خودم دلم نّمخا رویا ببینُم فقط ب ...

عزیزووووم

چ قشنگ و نمکیه لهجت😍😍😍😍

کاکو هم میگین؟

#کاربر_قدیمی_ام
2738
نه اینجوری نیستم ح و ع ض ظ اینا تو عربی غلیظ تلفظ میشن میتونما ولی بدون غلظتم میتونم منتها نمیدو ...

گچو بلدی تلفظ کنی؟😂

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
نه اینجوری نیستم ح و ع ض ظ اینا تو عربی غلیظ تلفظ میشن میتونما ولی بدون غلظتم میتونم منتها نمیدو ...

من خودم لرم

تو خونه همش لری صحبت میکنم

الان فارسیم لهجه لری دارع 😣

#کاربر_قدیمی_ام
عزیزووووم چ قشنگ و نمکیه لهجت😍😍😍😍 کاکو هم میگین؟

ها کاکو هم میگیم

ولی بیشتر عامو با آدِی میگن یعنی دایی

مثلا میگن ب حزرت عباس خاسم اَ خونه درش کُنُم محض عادِی ولش کردُم .خو می مو چِقَ صبر دارُم

این یعنی ب حضرت عباس خاستم از خونه بیرونش کنم ولی بخاطر دایم ازش گذشتم.

مگه من چقدر صبر دارم

گچو بلدی تلفظ کنی؟😂

ها پ چی😂

بیا برات یه بیت با واج آرایی گچ پژ بگم😂

بی شوخی

ما عربای خوزستان و عربای عراق عربیمون شبیه همه و عامیانه اس واسه همین تو صحبتامون از گچ پژ استفاده میکنیم

مثلا پاشو میشه "گوم" مونث گومی

بگو میشه "گول" مونث گولی

ها کاکو هم میگیم ولی بیشتر عامو با آدِی میگن یعنی دایی مثلا میگن ب حزرت عباس خاسم اَ خونه درش کُنُ ...

شبیه آبادانیاس لهجتون😍😙😍عزیززممم

آسو تو شیراز روستایی ب نامِ زنگنه بنرود دارین؟؟(دشت ارژن)

#کاربر_قدیمی_ام
2706