2737
2734
عنوان

یه سوال زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 29416 بازدید | 143 پست
رابطه ی مشکوک داشتی مگه؟؟بعضی اوقات تغذیه یا استرس یا خوردن یه سری قرصای معمولی مث همین استامین فن ب ...

رابطه کامل داشتیم.ولی جلوگیری کردیم.فقط میترسم ۲بار پشت هم رابطه داشتیم داخل اون اب دومش اسپرم بوده حامله نشده باشم.دعا کن چیزی نشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی بی چک دقیقه ؟طرز استفادش چطوره؟داروخانه داره؟

اره داروخانه داره همون قسمتی که میخوای بگی چه دارویی میخوای بگو دوتا بیبی چک میخوام بگیر بیا اول صبح که دستشویی میری یه لیوان یه بار مصرفی چیزی بردار ادرارت رو داخل بریز بعد یه چیزی مثل قطره چکون داره با اون از ادرار بردار روی اون قسمت گردی بریز اگر دوتا خط بشه ینی مثبته اگر یکیش بشه ینی منفیه اگرم چیزی نشون نداد مردود میشه یبار دیگه باید امتحان کنی بخاطر همین گفتم دوتا بگیر که اگر مردود شد دوباره یکی داشته باشی

البته روی خود بسته نوشته درچه حالت مثبته درچه حالت منفی

2728
 اره داروخانه داره همون قسمتی که میخوای بگی چه دارویی میخوای بگو دوتا بیبی چک میخوام بگیر بیا ا ...

ممنون گلم.دعا گن چیزی نباشه چون تو خانواده خودم با شوهرم عیبه دختر عقد بارداربشه میترسم.

انشالله که چیزی نمیشه حتما دعات میکنم  چند روزه عقب انداختی؟

اجی من دارو مصرف میکنم مدروکسی هر ماهی ک نمیخورم پریود نمیشم.سه ماه یبار باید بخورم این ماه قطعش کردم.الان نمیدونم باردارم یا کلا مال مشکل هورمون خودمه

2740