2737
2739
ببین خودت بعدا پشیمون میشی گناه داری هنو جوونی آخه دعا میکنم بهترینا در انتظارت باشه 

اره واقعا باید برم پیش مشاور

همه چی طلاق نیست اخه 

طلاق ی اتفاق بزرگه نمیشه بهویی انجامش داد

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم رفیق بازه . دست بزن داره . عصبیه . سیگار میکشه . فحش میده .‌ اما نه بابا دارم نه کسی . یه م ...

منم بچه دارم عزیزم

گاها میگم بخاطر بچم برگردم باهاش با طلاق عاطفی زندگی کنم

ولی حتی فکر اینکه دوباره باهاش برم زیر یک سقف دیوونم میکنه😔😔😔

2731
2738
چ شرایط سختی داری خداروشکر میکنم بچه ندارم خدا بهم رحم کرد خانوادم هم طلاق رو بذ نمیدونن من فوق لیسا ...

منم لیسانس دارم . شوهرم دیپلم . منم وقتی عاشقش شدم که دو تا استاد خودم به فاصله یکماه ازم خواستگاری کردن .توی عقد کتکم زد اما من چشممو بستم . تا ۶سال کتکم میزد . بچم که دنیا اومد دیگه دست روم بلند نکرد هیچوقت . اما رفیق باز و عصبی و بددهن و سیگاری بودنش زجر آوره . شبها با دوستاش تا صبح منو پسرم تنها خونه . 

پسرم جون دلم💕

من با سیگاری بودنش بی اخلاقیش بد رفتااریش بچه ننه بودنش کنار بیامم

ولی نمیتونم کنار کسی باشم ک نبینتم محبت و عاطفه نداشته باشه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

نیلوپر جان من فک میکنم بازهم زندگیتا دوست داری

ببین چون ناراحتی که زندگیت بهم بخوره اومدی اینجا تا نظربقیه رو هم بشنوی،پس هنوز امیدی داری،بازهم فکر کن عزیزم

منم خیلی تنهام به محض دعوا باشوهرم همه درا روم بسته میشه و فقط میگم کاش زنده نبودم،اما بعد از اشتی امید پیدا میکنم

منم لیسانس دارم . شوهرم دیپلم . منم وقتی عاشقش شدم که دو تا استاد خودم به فاصله یکماه ازم خواستگاری ...

خیلی ساختن با این ادمای نفهم سخته این دست بزن نداره چون میدونه قاطی کنم داغونش میکنم ولی خیلی عذابم داذه

2706