2733
2734
عنوان

بارداری سوم ناخواسته😭😭بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 57 پست
ایشاله مثبت نباشه،چرا جلوگیری دایمی تکردین؟

به قرص و کاندوم حساسیت دارم به دکترم گفتم شوهرم میخواد وازکتومی کنه یا من یه بلایی سر خودم بیارم اون موقع گفت نهههه نمیشه جوانین اصلا اینم نتیجش اصلا من نمیفهمم چطور باردار شدم

👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری ضرر دیدی 

شوهرم ورشست شد تصادف ناجور کردیم ماشینمون به فنا رفت اصلا کل درا به رومون بسته شد تا اینکه بعد از کلی دعا و توبه خدا دخترمو بهمون داد و با پاقدم دخترم همه چی مث قبل شد

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2731
ببخشیدعزیزم ولی چیزی درباره قرص جلوگیری وکاندوم میدونی؟

آرهه کژال جون میدونم . من به دکترمم گفتم حساسیت دارم به قرص چندبار امتحان کردم بهم نساخت . به لاتکس کاندوم هم شدیدا حساسیت میدم . من خودم پرستارم از همینم میسوزم 

👸
2740
بعد از یک ساعت همه بی بی چک ها دو تا هاله دارن این دلیل نمیشه سما پریودیت منظمه؟چن روز عقب انداختی؟

۵ ماهه پریودام شروع شده یکم عقب جلو میشد باید ۱۲ ام میشدم ولی نشدم و سه روز بود تهوع داشتم دورز پیش بی بی چک زدم منفی بود امروزم تصادفی بعد چندساعت بی بی چک رو نگاه کردم هاله انداخته بود بخدا خیلی داغون و نگرانم تمام جوانیم میره اینطوری

👸
یه ازمایشگاه میرفتی یه ساعت بعد جوابشو بده من جای تو استرس گرفتم

رفتم چون اخر وقت بود گفت ۱۰ صبح بیا جوابو بگیر. خوابم نمیبره از نگرانی. تازه اگه بازم پسر بشه چی. من خواهرم نداشتم تنها هستم باز تنها و تنهاتر میشم

👸
۵ ماهه پریودام شروع شده یکم عقب جلو میشد باید ۱۲ ام میشدم ولی نشدم و سه روز بود تهوع داشتم دورز پیش ...

انشالله که باردار نیستی ولی حتما به شوهرت بگو بره لوله هاشو ببنده یهو از دستش در نره باز باردار شی بخدا اگه شرایط خوب بود همه مردم ۳ تا ۴ تا رو میوردن الان وضعیت داغونه اوردن یه بچه تو این جهنم والله گناهه

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐

شكر خدا كن عزيزم🤗امسال تو دوستام دونفر تو اين شرايط داشتم جفتشونم بچه هارو نگه داشتن الانم كلي خودشونو جا كردن

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️
انشالله که باردار نیستی ولی حتما به شوهرت بگو بره لوله هاشو ببنده یهو از دستش در نره باز باردار شی ب ...

بخدا باردار نباشم شده اصلا رابطه رو بذارم کنارا دیگه مراقب مراقبم 

👸