2737
2734
عههه😍ما برعکس شماهستیم دقیقا😅بله. بعضی هاشون رسم‌ندارن ظاهرا

اگه گفتن رسم نداریم سرت کلاه گذاشتن ،خواستن دختر شوهر بدن برو ببین چه دنگ و فنگی دارن برا جهیزیه.

انشالله که خوشبخت باشین🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خیلی اذیت کرد سر عروسی گرفتن وسیله خریدن طلا خریدن اشک داداشمو هر شب درمیاورد مامانم جای اینکه ی ...

از بس ترسوان 

تا حالا آدم دعوایی ندیدن هر چی میگی کوتاه نیا باز میترسن دعوا و قهر بشه منم میگم خب بشه!! بذار بدونن مام میفهمیم یه بارم ما زیر بار نازای بقیه نریم هر چی بیشتر کوتاه بیایم طرف بیشتر خودشو میگیره و نازاش بیشتر میشه ولی به خرجشون نمیره

حرص نخور تعدادمون زیاده درکت میکنم

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
2728

مبارکه عزیزمممم خیلی همه چی ناز و کامل بود 

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
2738

سرویس چوب دخملت مثل پسرمه فقط واس پسرم کنده کاری طلایی نداره اسپرته

من اصلاااا اسباب بازی نخریدم جز جغجغه

ولی الان ک ده ماهشه کلی اسباب بازی داره جا نداریم.کم کم خودمون و بقیه براش خریدن😊

استارتر جان مباركت باشه خيلي قشنگه همه چي 🌹🌹

بسلامتي و دلخوشي

پيشنهاد ميدم كمي وسايلها رو جمع كني خيليييي اتاقش شلوغ شده انرژي فضا بد ميشه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
سرویس چوب دخملت مثل پسرمه فقط واس پسرم کنده کاری طلایی نداره اسپرته من اصلاااا اسباب بازی نخریدم جز ...

منم نميخوام اسباب بازي بخرم 

ميگم هربار متناسب با سن بچه و سليقه خودش ميرم براش ميخرم ديگه از الان چرا شلوغ كنم ولي باز ميگم نكنه بد باشه توي سيسمونيش اسباب بازي كم باشه 😫

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

نمیشه اصلا نخرید چند تیکه عروسک و ماشین و...به نظرم لازمه  بعدا باز متناسب با سن و سالش میشه خرید کرد 

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️

مبارک باشه 

اما مگه وسیله قطع اومد 

چخ کاریه تا کفش شیش سالگی هم خریدید 

من ک اصن از تلنبار کردن وسیله ها خوشم نمیاد 

هر وقت چیزی نیار داش میخریم 

ولی خب ما انسانها متفاوت هستیم 

انشاءالله به خوشی استفاده کنید 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

استارتر عزززیزم مبارکه انشاالله واقعا همه چیش عالییییی بود دست مامان بابای گلت درد نکنه خیلی خوشگل بودن و با سلیقه ... انشاالله فندق کوچولوت صحیح و سالم بیاد بغلت 🌹🌹🌹🌹👍😀

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706