2733
2734
عنوان

کسایی که میگن مردا چرا میان نی نی سایت بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 86 پست

خوب و بد هردوش وجود داره

من یه دوست خوب اقا اینجا دارم که خیلی فرد با شخصیتیه

و از اونطرف چند وقت پیش اینجا با یه اقا بحثم شد بشدت بی ادب و نفهم بود واسه همینم نباید تر و خشک رو باهم سوزوند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا واسه بهبود زندگی و حل مشکلاتشون ک نمیان اکثرا واسه تخلیه جنسیشون اینجان

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
یدونه تاپیک نشون بده بهم تو تالار پدران آینده که استارترش آقا باشه آقایون اکثرا واسه چیز دیگه میان& ...

من خودم دقت نکردم کی دختره کی پسر ولی خب نمیشه دعواشون کرد بعضی ها شدید جبهه میگیرن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
نمیدونستم عجب!  چرا آخه؟!  شما که خیلی مودب و بی آزار بودین

خودمم تعجب کردم .

اصلا نفهمیدم چی شد .

اون کاربریمو خیلی دوست داشتم . تاپیکامو دوست داشتم - و از همه مهمتر نظرات مخاطبین زیر تاپیکامو خیلی خیلی دوست داشتم / هنوزم میرم میخونم نظر مخاطبینو 

مرد متولد 1360
2740
درست میگی منم موافقم اقایون با شعور باشن(قوانین موافقه) تا بلکه یاد بگیرن تربیت بچه و همسر داری رو ...

آره باور کن خوبه یه کم با مشکلات و مسائل خانوم ها اطلاعات داشته باشند 

چند روز پیش جایی بودیم یکی از مردای آشنا که خیلی هم مرد خانواده دوستیه گفت تو سایت بوده ترکوندنش الان گاهی خواننده خاموشه 

می‌گفت اگه بخوای بیای یا نباید بگی مردی یا خاموش باشی 🤔

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
من خودم دقت نکردم کی دختره کی پسر ولی خب نمیشه دعواشون کرد بعضی ها شدید جبهه میگیرن

آره بعضیا شدید جبهه می گیرن

ولی در مجموع اینجا سایتی نیست که برای مردا جذابیت داشته باشه (غیر از جنسیت اکثر کاربراش  )

در نتیجه مردی که زیاد تو این سایت می پلکه من نمی تونم بهش مثبت فکر کنم 

ولی باشن تو تاپیکای مرتبط با خودشونم نظر بدن، مشکلی نداره 

بازم شرف دارن به مردی که با کاربری زنونه میاد میره تو تاپیکای کوچیک و بزرگ کردن سینه نظر میده

2706