2733
2734
عنوان

دعا جهت خریدن خانه .................. لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 113496 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الی جونم درکت می کنم که طاقتت طاق شده ولی من هم با گربه خپل موافقم.
حدیث داریم که خداوند در پشت ظن بنده اش به خودش قرار داره. اگر بنده ظن نیکو داشته باشه به خدا خداوند هم نیکویی براش پیش میاره و اگر ظن سوء داشته باشه خداوند هم سوء براش پیش میاره. دقیقا همون حرفی که گربه خپل زد.
تو همش می گی امکان نداره بدون پول بشه... بدون سند بشه... تو داری تلاشت رو می کنی پس به خدا بسپار. بعد هم من یک کشفی کردم اون هم اینکه سختی از هر نوعش نوعی بزرگی و کمال روحی برای انسان پیش میاره. من خیلی سختی کشیدم از توانم شاید خارج بوده اما ثمره اش سوای تلخی هاش این بوده که درد دل گروه بسیاری از افراد رو درک می کنم.
حرف آدم بچه مرده رو می فهمم، حرف آدم تنها رو می فهمم، حرف آدم نازا رو می فهمم با اینکه نازایی نداشتم اما شرایط طوری قرار گرفت که مردم فکر می کردند من مشکل دارم و بنابراین طعنه ها و صحبتهای مردم با آدم نازا رو قشنگ می دونم از چه جنسی هست، حرف آدمی که ناخواسته باردار می شه رو می فهمم، حرف آدمی که بچه معلول داره رو می فهمم، حرف دختر مجرد رو می فهمم! با اینکه بسیار زود ازدواج کردم ولی شرایط تنهایی هایی از نوع مجردی برام به وجود آورد، حرف آدم مطلقه رو می فهمم با اینکه هنوز طلاق نگرفتم، حرف خانواده ای که بیمار دارند رو می فهمم و ....
خب این کم سرمایه ای نیست... به تلخی بدست اومده ولی ارزشمنده.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
سختی زندگی پیرم کرده

مشکلاتم خیلی زیاد بوده از بچگی تا حالا
از اون موقع خودم بودم از حالا شوهرم هم اضافه شده
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
الی جون فدات بشم خودتو ناراحت نکن

یکی از بچه های سایت میگفت نذر آش امام رضا رو برای 8 سال انجام داده همون سال در کمال نا امیدی یهو جور شده

و یه خونه تو کرج خریده

باور کن اگر بخواد میشه

نذر امام حسینم جواب میده
حق داری .ولی الان من کاملا از حرفات می فهمم که تو فاز منفی هستی. یک کلاس ورزش برو یا توی این هوای بهاری یکم بیرون برو قدم بزن صبح زود یا اخر شب یکم روحیه ات رو بدست بیار.
شاید حتی لازم باشه قرص هایی مثل فلوکسیتین رو مصرف کنی تا مودت بالا بره. به دکتر عمومی هم مراجعه کنی اگر لازم بدونه برات می تونه بنویسه.
مطمئنم از فاز منفی دربیای درهای رحمت باز می شه الان خودت ، خودت رو به هم پیچوندی... این سیکل معیوب رو بشکن...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
تازه دارم سعیمو میکنم گفتم از امشب یوگا کار کنم

نذر آش چطوره آنا؟
-خدا
خیلی خوبه. الان دل شکسته و مضطری ازت التماس دعا دارم.
محتاج دعای شما هستم دوست قدیمی منم اگه لایق باشم و خدا صدامو بشنوه برات دعا میکنم
-خدا
الی جون سلام دوهفته پیش از بچه های سایت شنیدم نذر نون و خرما برای خانم ام البنین برای خونه دار شدن زود جواب میده نذر کردم در حالیکه خیلی خیلی شرایط پیچیده ای داشتیم اما در کمال ناباوری و بلطف خدا توی ده روز حاجت گرفتم اینکه میگم مثل معجزه بود مثل خواب و رویا تو هم نذر کن و از ته دلت امیدوار باش مطمئنم حاجت میگیری هرچقدر دلت خواست و برات مقدور بود نون و خرما فقط هم خانمها باید بخورند انشالا حاجت روا شی عزیزم
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
2706