2733
2734

سلام چند روز پیش داشتیم میرفتیم بیرون وقتی همسرم خواست در ماشینو باز کنه ریموت کار نکرد فکر کردیم باطریش تموم شده خلاصه با سوییچ باز کردیم نشستیم تو ماشین، استارت زد دید ماشین روشن نمیشه گفت نکنه باطریو دزدیدن، کاپوت زدیم بالا دیدیم بلهههه جا ترِ و باطری نیست

امروز هم متوجه شده زاپاس وانتشو دزدیدن

خلاصه که برای باطری و کاپوت و زاپاس ماشیناتون محافظ بخرین

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوف این که دیگه عادی شده ما باطری ماشینمون  یبار دزدین یبارم یه ماشین دیگمونو دزدین بردن بعد یه ...

وای نه خود ماشینو‌ ندزدن، خداروشکر ماشینتون پیدا شده

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2731
آری من میخواستم برا خودم ماشین بخرم ولی چون یه پارکینگ بیشتر نداریم نخریدم 

کار خوبی کردی ما سه تا داریم همشون تو خیابونن

ما تو مسافرت ی جا ماشینو گزاشتیم رفتیم یکم پایین تر تو طبیعت اومدیم دیدیم شیشه روشکوندن کیفا نیستن خدا خیرشون نده ایشالله کوفتمون کردن مسافرتو اخر ی سری از وسایلو همراه مدارک میدا کردن تو بیابون اونایی ک واسشون بی ارزش بوده جالبه ک تو اون قسمت بعدا دیدیم‌ی عالمه شیشه هست و کلی دزدی شده اونجا پلیسا گفتن

ما تو مسافرت ی جا ماشینو گزاشتیم رفتیم یکم پایین تر تو طبیعت اومدیم دیدیم شیشه روشکوندن کیفا نیستن خ ...

خدا ازشون نگذره