2737
2739

بچم دو هفتشه شبا که خواب نداره تا صبح بیداریم به انواع روش ها سعی در ساکت کردنش داریم کولیک داره روزام داره اضافه میشه به غر زدناش😑

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حق داری خسته باشی دیگه مجبوری ک تحمل کنی 

اگه پستونک نمیدیش بهش بده اینجور راحتتر میخابه 

یا ختما قنداقش کن میخابه تکون نمیخوره 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         

ما تاب ميداديم با چادر 😭

خيلي روزاي بدي بود

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738

وای پسرم تا 8 ماهگی شب و روز دهنش باز بود.کم مونده بود برم تیمارستان.ولی درعوض الان ک 3سالشه خیلی ارووم شده

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
شما نمیدونم  ولی من شبیه زامبیا شده بودم

منم به خدا دوران حاملگی همچین صورتم‌پر و بشاش و قشنگ بود خخخ الان داغونم داغون

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم

ننو درست كن براش صد در صد جواب ميده

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

گهواره ارومش نمیکنه؟ یا صدا سشوار و اینجور چیزا؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706