2733
2734

عزيزم غصه نخور مردا همه مثل همن كلا اين فردين كاري ها تو خون همه مردا هست انگار يه جور بهشون حس بزرگي ميده مي دونم سخته ولي سخت نگير 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی نانفهوم نوشتی من فقط فهمیدم شوهرت خیلیبه رفیقش اعتمادداره و این کار اشتباهیه باید سرش به سنگ بخ ...

زیاد بهش گفتم بخدا دیگه خستم بخاطر اون و کلا بخاطر بقیه خودشو به اب و اتیش میزنه ولی من یچیزی بگم عین خیالشم نیس😭

عزيزم غصه نخور مردا همه مثل همن كلا اين فردين كاري ها تو خون همه مردا هست انگار يه جور بهشون حس بزرگ ...

سخته دیگه خستم خوردشدم حالا کاشکی به بقیه نمیگفت

تا حالا کتک و داد نشنیدم ولی این به خودش جرعت کتک داده فک کن دارم دیونه میشم

دیگه زیادی سر یه ماشین قرض دادن غرغر کردی مردا از زن غرغرو بیزارن

عزیزم خدا نکنه واسه کسی پیش بیاد جا من باشی اینو نمگی خو وقتی خودش ماشین لازم داره چرا باید بده

یعنی شوهر شما اینجورریه؟

ماشینشو میده به کسی دیگه از اینطرف منت داداششو میکشه

شوهرم دلش میسوزه میگه واسه همین زندگیمون شده جهنم یعنی یکی بگه پول ندارم نداشته باشه خودشم قرض میکنه ...

مرد باید واسه زنش خوب باشه مگه مردم دارن باهاتون زندگی میکنن

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
چه مدت ازدواج کردی؟ 8 ماهه؟؟؟

اره واسم ۸۰۰سال گذشته همه میان مینالن که شوهرمون خوب نیس مال من بخت برگشته از خوبی زیادیش اینجوری شده بهش گفتم فقط با این دوستت نرو چون خرابه هر کثافط کاری میکنه 

میگه واسه من خوبه یجایی بدردم خورده