2737
2739
ببین گلم تو بعد پنجاه سال زندگی مشترک هم هنوز چیز هایی هست که از شوهرت نفهمیدی .پس نمیشه گفت شناخت ک ...

اون كه صد درصد ولي قطعا شناختت از ادمي كه باهاش زندگي كردي خيلي خيلي بيشتره تا ادماي ديگه

تعهد و مسئوليت صرفا با قراردادهاي اجتماعي ايجاد نميشن بيشتر فردي هستن  چه بسا شوهري با اجبار ق ...

نه منظور تعهدات رسمی هستن نه تعهداتی مثل نفقه و خیانت و اینا

مثلا رسما فلان ادم شوهر من باشه اینو من قبول دارم

اما دوس پسر و هم خونه و اینا به نظرم بی معنیه با اینکه اصلا مذهبی نیستم اما اینکه کسی نسبتی باهام نداشته باشه و باهاش تو یه خونه زندگی کنم رو نمیتونم هضم کنم مگه اینکه جاست فرند باشه و به هیچ وجه رابطه عاطفی بینمون نباشه.

اما کسی که همو دوست داشته باشیم ترجیح میدم یه مدت اشنا بشیم با هم رفت و امد کنیم همو بشناسیم اما با هم تویه خونه زندگی نکنیم

حتی اگه خارج از کشور هم بودم ترجیح میدادم به روش اونا ازدواج کنیم بعد هم خونه بشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=100866109]اون كه صد درصد ولي قطعا شناختت از ادمي كه باهاش زندگي كردي خيلي خيلي   تو مطمئنی که خود واقعیشو بهت نشون میده .اگر تو این رابطه احساست رو دادی و اون ولت کرد رفت چی.اون موقع ادمی میشی که همه چیز رو باختی .عزیز دلم این سبک زندگی اروپایی حتی الان تو اروپا هم شکست خورده .و الان اروپایی ها  و غربی ها دارن قانون 90 روزه رو تو زندگی شون اجرا میکنن .

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
2731