2733
2739
عنوان

نوزاد۴۵روزه شبها ساعت ۱۱..بیدارمیشه سه ساعت بیداره وگریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 34 پست
والا 18ساعت توی روز گریه میکرد منم فقط گریه میکردم میبردمش تو حیاط وگریه میکردم دست تنها وشهر غریب ر ...

عزیزم 😍😍😍 هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد 

خدا حفظش کنه برات

واسه منم دعا کن نی نیم سالم به دنیا بیاد کولیکی و رفلاکسی هم باشه میذارمش روی تخم چشمم

دو تا سقط داشتم 😕 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 😍😍😍 هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد  خدا حفظش کنه برات واسه منم دعا کن نی نیم سال ...

ان شاءالله خدا نی نی نازتو سالم بزاره تو بغلت من سزارین بودم وتنها بودم شرایط اورژانسی اصلا وضعم بد بود همون روز عمل خودم مجبور بودم بلند شم بچه رو تروخشک کنم،بعدش هم کار خونه وبچه داری و یه عالمه بخیه توی شکمم،خیلی زجر کشیدم ،دخترم از فقط روی شونم برای چند دقیقه میخوابید همین،مثلا گاهی دو شبانه روز فقط گریه میکرد ونمیخوابید ولی اکثرا 18ساعت گریه میکرد،اون 6ساعت روهم روی دوشم یا بغلم چند دقیقه میخوابید با جیغ بیدار میشد دوباره تکونش میدادم تا بخوابه،ان شاءالله نی نی شما هم سالم به دنیا بیاد هم رفلکس نداشته باشه 

دنیام دخترم
2731