2733
2739

آیا حقیقت داره که اسم هرکسی سرنوشتش رو تعیین میکنه یعنی حروف ابجد اینو میگن که اسم هر شخصی رو با اسم مادرش اعدایکه هر حروف دارن جمع میزنن تقسیم بر ۱۲ باقیمانده از یک تا ۱۱ هرعددی دراومد طالع یا سرنوشت اون شخصه مثلا اشراف عالی یعنی آدم خوش شانس و نمیدونم کم درآمد عالی یعنی متوسط اونایی که جزو حادثه سازن که خیلی بده و بدشانسن 

آیا حقیقت داره و اگرحقیقت داره و یکنفر جزو بدشانسا باشه باید چکار کرد با تغییر اسم میشه کاری کرد چون میگن اصوات هر اسم یه انرژی دارن 

فک‌ نمیکنم.. 

نمیدونم والا .. تو کت من یکی نمیره این چیزا

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور بر چه اساس 

اخه یه جا خوندم خرافاته .. 

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2731
چطور بر چه اساس 

بخت و اقبال ب اسم نیست ک

به حکمت خداست به اعمال ماست .. نمیتونم اسمو خیلی موثر بدونم

اگه اینی که شما میگید درست باشه نتیجه ش این میشه که سرنوشت کل آدمای روی کره زمین فقط تو ۱۲ شکل محدود میشه!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2740