2733
2739

سلام

میشه راهنمایی کنیدمن باید چی کار کنم 

که هم پیوسته باشه و وزنم برنگرده 

هم اینکه واقعا کم کنه

من شرایط باشگاه رفتن با پیاده روی رفتن رو ندارم واقعا

و چیزی حدود پونزده کیلو باید کم کنم تا به ایده آلم برسم،

اگه رژیم باید بگیرم چه رژیمی و کجا

و اینکه می دونم رژیم بدون ورزشم بده، تو خونه بخوام ورزش کنم چ ورزشی با چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنید؟

شیرنی جات مستقیم. مثل قند و شکر نبات و بیسکوییت رو کامل حذف کن بقیشم کالری شماری کن زود لاغر میشی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  توهمین نی نی سایت تو تاپیک بامداد خمار وزنم از۷۰ شد ۵۷ اونم دقیقا تو چهارماه درکنار ورزش هنوز هم دارم ادامه میدم خوشبختانه وزنم برنگشته

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2731
شیرنی جات مستقیم. مثل قند و شکر نبات و بیسکوییت رو کامل حذف کن بقیشم کالری شماری کن زود لاغر میشی

مثلا چند کالری بخوریم.برامن برآورد کرد ۱۲۰۰ کالری.به نظرت زیاد نیست🤔🤔

2738
تو شیردهی هم میشه رعایت کرد؟

بله ولی تو شیردهی ازدوماه به بالا باشه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
منم میتونم عضو شم؟😍

بله  اونجا همه دوستان درحال وزن کم کردن هستن

مثلا چند کالری بخوریم.برامن برآورد کرد ۱۲۰۰ کالری.به نظرت زیاد نیست🤔🤔

برو مانکن قد و وزن و سازهاتو میگیره خودش  واست محاسبه میکنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عمل بایپس معده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من  توهمین نی نی سایت تو تاپیک بامداد خمار وزنم از۷۰ شد ۵۷ اونم دقیقا تو چهارماه درکنار ورزش هن ...

همون که دوروز درهفته باید روزه بگیرید؟ 

2706