2733
2734

اوایل بارداری هستم قبلا دوتا سقط داستم دکترم این قرص رو برام تجویز کرده دکتر گفت مشکلی نداره ولی  تو نت چیزای بدی نوشته بود

توروخدا کی مصرف کرده تو بارداری الان حال نی نیش خوبه مشکلی نداشته؟

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر من یکی از بهترین پزشکاست که تقریبا نصف سال رو تو کشورهای خارجی هست برای دوره و اینا 

همون ماه اول به من آسپرین داد خیالت راحت بخور فقط گفت اگر یه موقع لکه بینی داشتی سریع قطعش کن 

الحمدالله رب العالمین 
همین قرص عزیزم؟ ان شاءالله همیشه روبه راه باشه جیگرت

اره 

تازه تا۱۲هفته ام شیاف پروژسترون داشتم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
مصرف کن خوبه برات  ولی اگه لکه بینی دیدی به دکترت بگو چون باید قطعش کنی

خیلی ممنون بخاطر سقط تجویز میکنن؟

دکتر من یکی از بهترین پزشکاست که تقریبا نصف سال رو تو کشورهای خارجی هست برای دوره و اینا  همون ...

خیلی ممنون از جوابت دلم گرم شد 

میشه بپرسم چرا باید تو لکه بینی قطعش کرد

لطفا چرت و‌پرتای اینترنتو نخون 

اسپرین خونتو رقیق می کنه ، خونرسانی به نی نی بهتر میشه همییییییین

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

منم ميخورم.چون سابقه سقط داشتم.دكتر گفت تا هفته هاي اخر بايد بخوري.احتمالا نزديك هاي زايمان قطعش ميكنن چون باعث خونريزي ميشه.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2706