2737
2734
عنوان

خونه خریدیم🤗♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 1434 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حس خوبتو خریدارم

چقد دلم میخاد ازین مورد ها نصیب منم بشه

مبارکتون باشه توش همیشه پر باشه از صدای خنده

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

ایشالله بسلامتی چه خبر دلگرم کننده ای...احساس میکنم خودم خریدم میبینی وقتی خودتون بازحمت به یه چیزمیرسید چقد جذابه آرزومیکنم بهترین اتفاقا براتون بیفته توخونه ی جدید🤲 

زندگیم یه کوچولو میخاد که دلموبه زندگی نه...به دنیایی که زیادم خواستنی نیست گرم کنه

مبارکه عزیزم

فکرنمیکنم کابینت خوبی بشه با این پول زد

میتونید چک بدید همشو نقدی ندین

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
سلام ...مبارک باشه اختیاریه متری چنده؟

متری ۲۸

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

عزیزم تو دیوار بزن خیلی کابینت های جنس خوب میتونی پیداکنی با قیمت مناسب الان نو اگه جنس خوب بزنی خیلی گرون درمیاد،مهم خونه بود که خریدید ایشالابقیشم جورمیشه مبارک باشه دل خوش ماهم ۴ماهه خریدیم خوشحالم منم

عزیزمممم مبااارکه 😍 دعا کن ما هم بخریم  در امر کابینتم یه چیز خوب و با دوام بزن دیر و زودش مه ...

امیدوارم هرچی که دلتون میخواد زودی بدست بیارید😍♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
خونه جدید مبارک ان شاءالله روزهای شادی داشته باشید بله میشه احتمالا  از چند تا کابینت کار سو ...

ممنونم دوستم😍♥️

2706