2752
2734
دوستای خوبم ! می خوام بهم توی یک تصمیم گیری کمک کنید...من یک دختر 2 ساله دارم که از موقعی که 18 ماهش شد به خاطر اینکه برگردم سر کار گذاشتمش مهد......اوضاع تا الان خوب پیش میرفته ولی یکی دو هفته ای هست که هر دوتامون خسته شدیم... من تا ساعت 4 سر کارم تا بچم رو بگیرم و بیارم خونه میشه 5.......خودتون هم می دونین تا می رسیم خونه کارا تازه شروع میشه .... باید سریع دست به کار بشم...شام همون شب و ناهار فرداش رو بپزم که خودش کلی زمان می بره.... غذای فریزری هم که نمیخوام بهش بدم... کیف مهدش رو خالی کنم ...شیشه هاش رو بشورم....جمع و جور کردن خونه.....تازه همه اینها به کنار ...طفلکی دوست داره باهاش بازی کنم ...من هم که نمی تونم میره می چسبه به تلویزیون....کلا خییییییییییلی خسته میشم و حس و حالی برام نمی مونه که براش وقت بذارم یا باهاش بازی کنم .......دیگه 10 شب طفلکی از حال میره من هم بدتر از او.....خونه هم که تعریفی نداره همیشه نا مرتب !!!!! شوهرم هم کمک می کنه ولی باز کم میاریم...........دیشب فکر می کردم که چی ؟؟؟ بچم داره همینجوری وقتش هدر میره ...دور از آغوش مادر........من حدودا یک میلیون تومان درآمد دارم ولی می دونم اگر کارم رو رها کنم با تدریس خصوصی و اختصاص وقت کمتر هم می تونم حداقل 700 تا درآمد داشته باشم....میخوام دیگه نرم سر کار ....احساس می کنم پیر دارم میشم......چهره ام شکسته شده......دارم فکر می کنم مگر پول چقدر می تونه ارزش داشته باشه ؟؟؟ فوقش آدم یک کم کمتر میخوره و یک کم تکراری بپوشه به جاش روحیه اش حفظ میشه....تقریبا یک روز در میون هم با شوهرم دعوا می کنیم....... چیکار کنم ؟ دارم دیوونه میشم........
به نظر من حالا که یه تومن حقوقته یه برستار واسه نی نی بکیر که البته کارای خونه رو هم انجام بده

مکه جقد میکیره؟؟ خب بازم میصرفه

اکه هم فکلر میکنی 700میتونی تومن درامد داشته باشی خب بیخیال کار شو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با شادی موافقم

دو راه داری

1- پرستار بگیر و کمی از کارای خونه ات رو هم بکنه...........400 هم بگیره بازم پس انداز داری برا خودت هم نی نی سرگرم میشه و خونه است و اذیت نمیشه هم خودت خیالت راحته البته باید یه نفر قابل اطمینان باشه دوست من همینکار رو کرده و الان خیلی راضیه

2- اینکه استعفا بدی و به قول خودت کمتر بخوری و بپوشی و حالش رو ببری که البته اونم عوارض خودش رو داره باید ببینی کدوم با روحیه ات سازگار تره

من خودم راه دوم رو انتخاب کردم و الان راضی ترم از قبل
با کم کردن کارت هم به خودت کمک میکنی هم به همسر و بچه ات اینطوری پیش بری این حس عذاب وجدان ودرگیری و خستگی ذهنیت ضررش بیشتر از فواید اون درآمد اضافه هستش اینکه کارتو کم کنی و کمی درآمدت کم بشه ولی آرامش داشته باشی و از بزرگ شدن بچه ات لذت ببری خیلی ایده خوبیه حتما پیگیرش باش من هم سالها کار کردم و الان یه پسر 11 ماهه دارم و جدا دارم باهاش زندگی میکنم و از انتخابم راضیم ولی خوب شرایط ادمها با هم فرق میکنه فقط اینو یادت نره که ماها کار می کنیم که زندگی کنیم نه اینکه زندگی میکنیم که کار کنیم .راهی که برای زندگیت مناسبه فقط خودت تشخیص میدی حتما با همسرت هم مشورت کن تا پشتیبانیت کنه امیدوارم بهترین راهو در پیش بگیری و از سالهای خوب زندگیت در کنار همسر و بچه ات به خوبی استفاده کنی
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
ستاره جان
خانومی که انقدر درامد داره حتماباید بلد باشه اوضاع رو بهتر مدیریت کنه...
همه زندگی امروز نیست... فردا هم هست. باید تصمیمی بگیری که فردا هم شاد و پرانرژی باشی...
اگر میدونی با کار نیمه وقت میتونی در آینده شاد و پرانرژی باشی چرا که نه؟ خیلی فکر خوبیه...

در این فاصله اگر میتونی هفته ای یک روز مرخصی بگیر... و حتما برای انجام کارهای خونه کمک داشته باش... میدونی وقتی وارد آشپزخونه ای بشی که کاملا تمیزه چقدر راحت تر و سریعتر کارهات تموم میشه؟
عمر دو بایست در این روزگار
ستاره کوچولو، منم قبلا کارمند بودم و لی بخاطر پسرم استعفا دادم. ممکنه بعدها کمی دچار استرس، افسردگی و پشیمونی بشی، ولی وقتی وضعیت روحی و جسمی خودت و بچه ات رو با دیگران مقایسه می کنی، متوجه تفاوتها می شی و امیدوار می شی و از تصمیمت پشیمون نمی شی. مگه ما برای چی زندگی می کنیم؟ مگه چند وقت جوونیم؟ مگه چند بار بچمون این دوران شیرین و اعجاب انگیز رو طی می کنه؟ من که از پیشرفت روزانه اش اینقدر لذت می برم که برام کلی ارزش داره. همینجوریش کلی خسته می شم. وای به اینکه سر کار هم برم! تو این مدت که خونه بودم، فرصت داشتم کلی فکر کنم، به اهدافم، به هدف از زندگی، هدف از ازدواج، بچه دار شدن، کار کردن و ...! قبلا کار اینقدر سرمو شلوغ کرده بود که خیلی از هدفهام و ارزشها رو از یاد برده بودم! انشا ا... در آینده سعی می کنم بهتر از قبل باشم. البته امیدوارم. شاید کاری بهتر و با ارزش تر. امیدوارم شما هم موقعیتی داشته باشی که بتونی درست تصمیم بگیری.
به نظر منم کار سنگینو ول کن.به خستگی اش نمی ارزه .اگه کار کم وقت گیر تر میتونی داشته باشی که خیلی خوبه.عوضش با دخترت کیفمیکنی.منم فعلا کارو بی خیال شدم تا نی نی بزرگتر بشه ولی تصیم دارم نیمه وقت برم سر کار.خونه موندن هم عوارض داره.
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
منم دو هفته دیگه نی نی ام به دنیا میاد کارمند بانکم و 10 سال هم سابقه کار دارم ولی همه اش نگران این هستم که بعد از 6 ماه بچمو به کی و کجا بسپرم و برم سرکار تازه دیگه اون موقع هیچ وقتی برای خودمم نمی مونه کار سخت ، وقت کم از الان دارم به اهداف کلی تر زندگیم نگاه می کنم تا ببینم کار من توش چه نقشی داره و آیا قابل حذف هست یا نه ؟