2737
2734
عنوان

خواهر ندارم میشه خواهرانه کمکم کنید راجع به بارداری..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 86 پست
آی وی اف هزینه ش زیاده هم اینکه اخه من هنوز سه ماه فقط دارو خوردم همه حداقل چندسال با همین داروهای ت ...

دکتر من گفت تا ۲سال میشه یک ماه درمیون دارو مصرف کرد وسراغ این روشا نرفت

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
اسمشو شنیدم اتفاقا.. شاید برم پیشش.. درموندم بخدا..

آره برو

انشاالله نتیجه می گیری

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تنبلی تخمدان نداشتید؟ من اخه مشکلم مشخصه تنبلی دارم.. 

بله آخرین حرف دکترم که انگار آب داغ ریخت روی سرم این بود که تخمکات به درد عمت میخورن

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
آخه تنبلی مشکل بزرگی نیست. قطره ویتاگنوسو امتحان کن عزیزم. حداقل شش ماه بخور جواب میگیری.فقط تداخل د ...

اونم سرخود خوردم ولی جواب نداد..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2731
آی وی اف هزینه ش زیاده هم اینکه اخه من هنوز سه ماه فقط دارو خوردم همه حداقل چندسال با همین داروهای ت ...

کدوم شهری؟ برو پیش یه دکتر بهتر چرا به خوده دکتر نگفتی چرا بیشتر واسم صبر نمیکنی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
انقدررررررر نذرو نیاز و دعا و چله گرفتم ک خودم بریدم.. انگار خدا نمیخاد ببینه منو..😢

امیدتو  از دست نده درست اون لحظه که میبری از همه چی اگه شکست نخوری و ادامه بدی نتیجه میگیری، 

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
عزیزم منم خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم آخر به این نتیجه رسیدم برم نوین مشهدورفتم چون بیمارایی ...

همسرم آز اسپرم داده مشکلی نداره‌‌ .. امروز رفتم رویان نویت بگیرم خانمه حتی جوابمم درست نمیداد با اینکه سر شیفتش بود ولی میگف وقت کارم تموم شده و جواب نمیدم ..  بخدا همونجا زدم زیر گریه به شوهرم گفتم اینا حتی جواب مارو نمیدن میخای چیکار کنن برامون؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
دکتر من گفت تا ۲سال میشه یک ماه درمیون دارو مصرف کرد وسراغ این روشا نرفت

یعنی تا ۲ سال امپول و داروهای تحریک تحمک مصرف کنی؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟ تهرانی؟

2738
بله مشکل از منه فقط تنبلی تخمدان دارم

اگه بگم یک ماه قرص نخور گوش میدی

فقط سیاهدونه عسل بخوری 

اسفند دکتر به من گفت تخمدان  چپ کوچیک شده غیرفعال شده 

در درجه اول بچمو از شیر گرفتم که سطح پرولاکتین خون بیاد پایین

سه ماه سیاهدونه عسل ناشتا از روز ۵ پری تا ۱۵ خوردم

این ماه سونو شدم  باورت میشه اندازه تخمدان به حالت عادی برگشته بود .

روز ۱۶ سونو رفتم  دکترم میگفت عه تخمک آزاد کردی از سمت چپ

خودشم باورش نمیشد .من هیچ قرص هورمونی نخوردم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
کدوم شهری؟ برو پیش یه دکتر بهتر چرا به خوده دکتر نگفتی چرا بیشتر واسم صبر نمیکنی؟ 

تهرانم.. هردوشون گفتن الکی داری وقت تلف میکنی یرو مرکز ناباوری دیگه نیا پیش من..😔😢

چندتا مطب دکترای خوب زنگ زدم گفتن دکتر کارای نازایی انجام نمیده.. بخدا دیگه نمیدونم میش کی برم به گی ...

کم کاری تیرویید نداری؟؟ 

عکس رنگی  هم مهمه

درضمن استرس نباید داشتع با شی

آرامش خیلی مهمه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
همسرم آز اسپرم داده مشکلی نداره‌‌ .. امروز رفتم رویان نویت بگیرم خانمه حتی جوابمم درست نمیداد با این ...

بله متاسفانه رفتار بعضیاشون خیلی زنندس منم اول که رفتم از طرز سونو وبرخوردشون خوشم نیومد۳ماه نرفتم ولی بعدش باز مجبور شدم ورفتم

چه میشه کرد باید تحمل کرد😔😔😔

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
تهرانم.. هردوشون گفتن الکی داری وقت تلف میکنی یرو مرکز ناباوری دیگه نیا پیش من..😔😢

خوب میپرسیدی چرا من که تازه شروع کردم تحریک تخمدادن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اگه بگم یک ماه قرص نخور گوش میدی فقط سیاهدونه عسل بخوری  اسفند دکتر به من گفت تخمدان  چپ ...

من اتفاقا خیلی اعتقاد دارم به دوسین تو این یسالم بیشتر وقتا خوردم.. مشکلم اینجاس ک چون تنبلی دارم اگه قرصمو قطع کنم پریود نمیشمو همه چی بهم میریزه..  در حال حاضر داروی خاصی نمیخورم فقط فولیک اسید و متفورمین و دوفاستون برای تنظیم شدن پریود

من اتفاقا خیلی اعتقاد دارم به دوسین تو این یسالم بیشتر وقتا خوردم.. مشکلم اینجاس ک چون تنبلی دارم اگ ...

خب این جوری  تخمک گذاری داشتی تاحالا؟

ببخشید من از اول تاپیک نبودم

2706