2752
2734
عنوان

از شیر گرفتن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 24 پست
با شیشه بهش شیر معمولی بده . یکی از فامیلای ما این کار رو کرد شبها با شیشه داد یه شیشه سر شب میداد میخوابوند تا صبح .
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم اینطوریه تا صبح چندین بار بیدار میشه تا شیر ندمم نمیخوابه. ولی فکر میکنم الان زوده واسه گرفتنش.
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
شبها بزار پیش باباش بخوابه بوی تو بهش نخوره بیدارم شد شوهرت بخوابونه چند شب بگذره درست میشه.
اگه خسته اش کنی مثلا شب ببرش بیرون پارک حسابی بدوه یا بپره بالا پایین حسابی خسته شه خودش میخابه بغلش کن یکم دورش بده میخابه.عادتش بده به شیر پاستوریزه یه بسته نی هم براش بگیر بده بهش تولیوان بریز بگو بیا شیر یه نی هم واسش بزار دیگه قبل خاب شیرشو که خورد بخابونش.سرگرمش کن با هرچیزی که دوس داره من پسرم با فیلمهای تو گوشیم عموپورنگ و...اینقد نگاه میکرد تا خابش میبرد
خداگرزحکمت ببندد دری زرحمت گشایددر دیگری
پسرمنم شب تا صبح چندباری پامیشد واسه شیر . وقتی ازشیرگرفتمش روزای اول وقتی شب بیدارمیشد وشیرمیخاست براش تولیوان شیرمیریختم با نی میخورد یکم دورش میدادم میخابید بعضی وقتا گول نمیخورد کلی گریه میکرد اما بعد چند روز کم کم بهتر شد ودیگه شبها هم بیدار نمیشد الانم بعد چندماه شبا شیر میخوره یکم عمو پورنگ که دوست داره نگاه میکنه خسته که میشه خودش میخابه
واسه ازشیر گرفتنش هم باید ازچیزی استفاده کنی که دیده نشه یا فک نگنه اگه بشوریش دیگه میتونه بخوره مثلا یگم آبلیمو بزن وقتی دید ترشه بگو اف شده دفعه بعد بازم بزن خودش دیگه میفهمه بد شده نمیخوره.من اول یکم رب زدم گفتم شاید فک کن اف شده نخوره دیدم رفت یه دستمال اورد که پاکش کنم
من به سینم چسب زدم امروز یکی دوبار اومد سمتش یکم با چسبش بازی کرد یکم نق زد و رفت . یکی دوبار دیگه هم اومد و نگاه کرد الان فقط میاد تو بقلم و بهم میچسبه دیگه سمت سینه نمیره. بمیرم براش خودم دلم براش هلاکه.
فقط مشکل من اینه که شیشه شیر خشک رو نمیخوره نمیدونم چرا.
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
تورو خدا سعی نکنید بچه هاتون رو به شیشه عادت بدید اون وقت دوباره از شیشه گرفتن براتون یه معضل دیگه ای میشه به قول اون دوستمون با نی و لیوان بهشون شیر بدید من بچم از اول هم شیر خودمو میخورد هم شیشه الان میخوام از شیشه بگیرمش چون یه سالشه و خیلی کم غذا نمیخوره