2737
2734
عنوان

جوانسازی واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 38273 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یخ بذارید روش جوون میشه

ولی خب بعدش شورت پشمی بپوشید سرما نخوره گوگولیتون

آخه زشته بخواین ببرینش دکتر بگین آقای دکتر واژنم آبریزش داره،خداییش زشته

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
الان همه مشکلاتمون حل شده فقط نگران پیری این قسمت هستیم ... بعضیا چه دغدغه هایی دارن واقعا 

جوانسازی واژینال یک اصلاحه، کاربرد آر اف واژینال علاوه بر رفع چین و چروک،تنگ کردن و روشن کردن واژن،بسیاری از معضلات خانمها مثل: بی اختیاری ادرار بر اثر زایمان و بالا رفتن سن یا استرس و ورزش های سنگین رو برطرف میکنه

بی اختیاری ادرار که باعث میشه گاهی با خنده و سرفه حتی ادرار ناخودآگاه خارج بشه مشکل جدی خیلی خانمهاست

بعلاوه افرادی که دچار عفونت های مکرر واژن میشن یا خارش واژن دارن یا نزدیکی و رابطه جنسی همراه با درد و سوزش دارن میتونن خیلی راحت با یک جلسه درمان که نیم ساعت زمان میبره و هیچ درد و خونریزی و مراقبت های بعدی یا دوره نقاهت مشکلشون رو حل کنن

2738
نه اخه جای چروک شدن نداره اصلا

افتاده میشه عزیزم،افتاده

از تو پر و پاچه آدم میزنه بیرون

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

عصری میبرمش دکتر ،میگم دکتر جون بُکُشش ولی خشگلش کن

میشه این سوالای منو جواب بدین؟   جوانسازی واژن با لیزر  چیه   جوانسازی واژن   ...

جوانسازی وازن چند بخشه و معروف ترینش لابیاپلاستیه . اول برو پیش یه دکتر خوب و معاینه شو ببینه لازم داری که چه عمل هایی انجام بدب . من رفتم کرج پیش دکتر فرزانه حجت . دکتر معروفیه تو اینترنت بزنی میارتش . با لیزر هم انجام می ده و سوالت واسه عوارض هم نه ، عوارض خاصی نداره و مثل جراحی نیست که درد و بیهوشی داشته باشه . فقط تا یه مدتی که دکتر گفت مراقبت کردم از خودم . 

من بعد از زایمانم خیلی ناحیه تناسلیم بد جور  شده بود و از این بابت خیلی ناراحت بودم و اصلا دوستم نداشتم با همسرم رابطه داشته باشم برای همین هم بعد کلی پرس و جو رفتم پیش دکتر سعیده اسدی و جوانسازی واژن انجام دادم با لیزر خداروشکر الان خیلی راضیم و مشکلات رحمی هم که داشتم همراه با آن برطرف شد و مشکلی الان ندارم

2706