2733
2734

دوستای عزیز امروز که روز بزرگیه و عید و روز عرفه س بیاین و با آرامش تمام خواسته هاتونو بنویسین اول وضو بگیرین بعد بنویسین ،از خداوند بخواین که تا عید قربان سال دیگه به خواست و اراده الهیش شما رو به این خواسته هاتون برسونه در آخر نامه هم از خداوند تشکر کنین 

بعدم بذارین لای قران .من یه مقدار کم پول به عنوان صدقه گذاشتم کنار نامه لای قران

دو رکعت نماز شکر هم بخونین 

من یه بار یه خواسته ای داشتم که نوشتم و گذاشتم لای قران سال بعدش اتفاقی نامه رو دیدم و خوندم البته در طول اون سال چندین بار قرآن که میخوندم نامه رو دیدم ولی نمیخوندم تا موقعی که  خوندم دیدم دقیقا به خواسته م رسیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه اشکالی داره عزیزم شما اگه شب قدر اینکارو کردین و اگه دوست دارین بازم میتونین امروز توی این عید ای ...

میشه بپرسم چی خواسته بودی؟

تو رو خدا بگو

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید
چه اشکالی داره عزیزم شما اگه شب قدر اینکارو کردین و اگه دوست دارین بازم میتونین امروز توی این عید ای ...

مرسی اراطلاعت

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
بله میشه وضو بگیر و موقع گذاشتن لای قران به آیاتش دست نزن

لاک دارم عاقا

دست نمیزنم

😓

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738