2733
2734

مثلا پسرای فامیل ما چندتاشون بااین که عروسی گرفتن خونه های مستقل دارن پدرهاشون برنجی روغن گوشت تو یخچالشون همه رو میدن اما شوهرمن غریبه پدرشوهرم از این اخلاق ها نداره

زندگیتو روفاز مثبت بچرخون💓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خاکتوسر پدرشوهر من.. ما خرج اونارو میدیم بعد مادرشوهرم همه جا میشینه میگه هیچی واسمون نکردن..سگ هار

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

برا ما که برعکسه

با اینکه پدر شوهرم حقوق داره و وضعشون از ما بهتره ولی همش از ما انتظار دارن که چون پسر بزرگ کردن باید بهشون خرجی بدیم

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
خاکتوسر پدرشوهر من.. ما خرج اونارو میدیم بعد مادرشوهرم همه جا میشینه میگه هیچی واسمون نکردن..سگ هار

مثل شرایط من

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

خیلی هم خوبه پدر من به برادرم هر ماه کمک خرجی میده تازه خونه هم براش خریده.. چون تک فرزند پسره

ولی ما باید از جیب به پدر شوهر کمک کنیم

برا بچه دار شدن من هم یه دونه صلوات بفرستین🙏باردار نیستم تیکر رو به امید باردار شدن گذاشتم     خداااایا ناامیدم نکن 

پدر شوهرم اومد خونمون موتور کولر سوخت .گفت خودم میگیرم .پونصد تومن موتور کولر خرید!دمش گرم .خدا سایشو از سرمون کم نکنه ! همیشه از این کارا میکنه !

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....

ما قسط داریم حقوق شوهرم کفاف نمیده. پدرشوهرم ماهانه 1میلیون 300میده جا دوتا از قسطامون

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

پدر شوهر من برای خرید خونه و ماشین و اینجور چیزا کمک می کنه ولی خرجی ماهیانه نه اصلا

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1