2752
2734
عنوان

سدنام هر کی میشناسم بیاد یکم حرف بزنیم حوصلم سریده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 140 پست
خدانکنه عزیزم.دختر ولی اگه دو قلو باشه وهردو دیگه چاکر خدا هم هستم 

وای منم عاشق دقلوام شااید اگز قصد بچه دارشدن داشتم  برم دکتر ک دوقلو برام کاشت کنه😍 

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥
مرسی عزیزم دلم میخواد توش موفق باشم  بتونم کاری کنم مفید باشمممم ن الکی واقعی باشم اره انشالله ...

مطمعنم توش موفقی منطورم همون محل کارته کجا مشغول شی اخه کامپیوتر همه جا کاربرد داره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به به انشالله سالم باشن و سلامت منم عاشق دو قلو هستممم 

الهییی عزیزم انشالله خدای مهربون به هردومون بده گلم .

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
وای منم عاشق دقلوام شااید اگز قصد بچه دارشدن داشتم  برم دکتر ک دوقلو برام کاشت کنه😍

اره فکر خوبیه عزیزم انشالله خدا به همه ی اونایی که دوس دارن دوقلو بده و سالم وصالح😊

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2731
اره فکر خوبیه عزیزم انشالله خدا به همه ی اونایی که دوس دارن دوقلو بده و سالم وصالح😊

ایشالا تو هم اولیش 😍😍حالا ژنشو داری ۰؟منکه اصلا دور ورم دوقلو نی اگه باشه هم فامیل خیلی دیییر

مطمعنم توش موفقی منطورم همون محل کارته کجا مشغول شی اخه کامپیوتر همه جا کاربرد داره 

مرسی عزیزم والا نمیدونم دقیق اموزشگاهی چیزی تا بیتم چی شه

انشالله خودتم بهترین چیزی ک بخوای شی گلم

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
الهییی عزیزم انشالله خدای مهربون به هردومون بده گلم .

مرسی عزیزم من هنو ازدواج نکردم ولی انشالله دوس دارم

ایشالا خودتم زود بده بهت

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
مرسی عزیزم والا نمیدونم دقیق اموزشگاهی چیزی تا بیتم چی شه انشالله خودتم بهترین چیزی ک بخوای شی گلم

ادامش بده رشته خوبیه اینده روشنی داری ایشالا ممنون عزیز دلم⁦❤️⁩

ایشالا تو هم اولیش 😍😍حالا ژنشو داری ۰؟منکه اصلا دور ورم دوقلو نی اگه باشه هم فامیل خیلی دیییر

من بابا بزرگام دوقلو بودن داریم  چنتایی

ادامش بده رشته خوبیه اینده روشنی داری ایشالا ممنون عزیز دلم⁦❤️⁩

مرسی عزیزمممم انشالله همچنین خودت

اره دارم مامانم دوتا دوقلو اورده پسر ولی توی نوزادی میمیرن .توی فامیل شوهرمم که کلا همه دوقلوان😂

مرسی عزیزم من هنو ازدواج نکردم ولی انشالله دوس دارم ایشالا خودتم زود بده بهت

انشالله که زودی ازدواج کنی با یه مرد لایق وخوب و خوشبخت بشی عزیزدلم 

انشالله که زودی ازدواج کنی با یه مرد لایق وخوب و خوشبخت بشی عزیزدلم 

ممنون گلم ایشالا از دعا سما

چه خوب پس حتما برو دکتر قرص اینا بهت میده ک درصد دوقلویی بره بالا برا شما ک ژنشوداری

میشع مگ کاری کرد درصد بره بالا،،؟؟

2706