2752
2734
عنوان

دوستم پول اضافه ریخته برام

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید اینجوری میخواسته یه تشکر هم برای زحمتی که کشیدی کرده باشه

دیگه بدتر که... من که کارگرش نبودم با ۴۰ تومن بهم هزینه رفت وامد بده که...اصلا کار خوبی نبوده.اگه قرار به تشکر بود تهش میتونست مثلا یه هدیه کوچولو بگیره 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
آره منظورش این بوده دقیقا.زشته که بخواد 40تومن پس بده

اینجوری تشکر کردن خیلی زشته

یعنی من ترجیح نیدم این واقعا بخواد رند کرده باشه تا اینه بخواد تشکر کنه اینجوری 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
دیگه بدتر که... من که کارگرش نبودم با ۴۰ تومن بهم هزینه رفت وامد بده که...اصلا کار خوبی نبوده.اگه قر ...

وا چقدر حرف درست کنی شما،پیش خودش گفته اگر دقیق عین مبلغ رو بریزه زشته خب ۴۰ تومن پولی نیست که

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706