2733
2734
عنوان

بزرگ شدن شکم تو ماه سوم بارداری طبیعیه؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2027 بازدید | 38 پست
اصلا شیرینی نمیخورم فقط چیزای شور دوس دارم

شوری هم کم بخور عزیزم 

شوری زیاد خوب نیست

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیاد شده یعنی غذا میخورم میخوابم باز خواب غذا میبینم بخاطر گشنگی از خواب میپرم میرم سراغ یخچال

پس از همین اشتهاس که داری چاق میشی😁

من تا ۴ماه ۴کیلو کم کردم و فعلا تو ماه پنج ثابتم از بس نمیتونم چیزی بخورم

اصلا شیرینی اینا نمیخورم وعده های غذاییم زیاد شده، قبلا باشگاه میرفتم وزنم عالی بود الان دکتر پیاده ...

نگران نباش کم کم رعایت کن....لباسای ازاد بپوش معلوم نشه ...بیخیال بخاطر اینچیزا حرص نخور ...بفکر فندقت باش..

بعدم شور زیاد نخور عزیزم فشارت میره بالا...همه چی بخور اما ب اندازه

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
2728
پس از همین اشتهاس که داری چاق میشی😁 من تا ۴ماه ۴کیلو کم کردم و فعلا تو ماه پنج ثابتم از بس نمیتونم ...

کاش من جای تو بودم، من قبلا اشتهام کم بود همیشه مامانم دعوام میکرد چرا هیچی نمیخوری دیروز دعوام کرده کم بخور مریض میشی😐

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
شوری هم کم بخور عزیزم  شوری زیاد خوب نیست

اصلا دست خودم نیس دلم که چیز شور میخواد انگار بیقراری میگیرم، انگار کلا تو بارداری یه ادم دیگه شدم 

من بشکه شده بودم تا ماه شش اصلا شکم نداشتم یهو ترکیدم موقع زایمان ۲۸ کیلو اضافه کرده بودم ولی خداروش ...

اخه الان مشکلم اینه روم نمیشه برم سرکار، همکارامم همه مردن😭😭 از الان مثل پنگوئن راه میرم وای به حال ماه های اخر

اصلا دست خودم نیس دلم که چیز شور میخواد انگار بیقراری میگیرم، انگار کلا تو بارداری یه ادم دیگه شدم&n ...

درکت میکنم منم همیجوری هستم ولی خب فکر خودمو اینکه هنوز بارداری دیگه ای دارم مواظبت میکنم از خودم 

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
2740