2752
2734
عنوان

چقدر تو فراموش کردن عشق اولتون موفق بودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2321 بازدید | 138 پست
فراموش اصلا ، درسه عبرته زندگیمه اما بعده یه مدت احساستو از دست می دی  نه تو‌ اون ادمه گذشته ...

عشت سال گذشته هنوزم داغش مث روز اوله من یخاطر شرایط خونمون نتونستم منتظرش بمونم و رفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوازده سال گذشته هنوز فراموشش نکردم چهار سال پیش خبر دار شدم اونم منو فراموش نکرده اون موقع مجرد بود الان رو دیگه نمی دونم دلم به زندگیمو و شوهر و دخترم خوشه یاد اونم گذاشتم ته قلبم نمی ذارم روم تاثیر بذاره شوهرمو خیلی دوست دارم

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2731
اولاش سخته ولی شدنیه.....خودخواه شو و هروقت لحظات خوب میاد توذهنتو دلت میخادش به بدیاش فک کن به اینک ...

من در عین حال که عاشقش بودم بهش بدی کردم وازدواج کردم منطقی فکر کردم چون سنش کم بود و هنوز درس میخوند در حالی که شرایط شوهرم خیلی بهتر از اون بود و از همه مهم تر که من تابع خانوادم بودم ونمی تونستم بگم با یکی دوستم که شرایطش اینه.. همیشه به یادشم لعنت میکنم خودمو که چرا نمیتونم خودشو مهربونیاشو فراموش کنم

چحوری مگه ادم میشه دوبار عاشق بشه شاید همسرت عشق اولت بوده اون فقط یه دوستی معمولی بوده؟

دوستی نه

شایدم فقط دوست داشتن معمولی

اصلا درک نمیکنم که میگید ادم فقط یکبار عاشق میشه

خب تو هر دوره ی زندگی یه ادم خیلی برامون جذاب میشه

مثلا نوجونی که عشق بازیگرا و خواننده ها میشدیم   

حالا شما از اون ادم تو ذهنت یه بت ساختی که میپرستیش و به خودت اجازه نمیدی ادمای دیگه رو ببینی

اگر واقع بین باشی میتونی ازش دل بکنی

مطمئنا خیلی ادمای دیگه هستن که میتونن لبخند به لبت بیارن اونی که تو ذهنت داری فقط از بیرون قشنگه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اولاش سخته ولی شدنیه.....خودخواه شو و هروقت لحظات خوب میاد توذهنتو دلت میخادش به بدیاش فک کن به اینک ...

منم این حسو دارم گاهی خواب میبنم که مرده و چون فامیل دوریم  من تو مراسمش بغضم خفه میکردم خیلی حس بدیه اگه حتی بدونی تو این دنیا نیست دردش بدتره

میدونی چرا حالت بده؟!!!! چون تو ذهنت داری عاشقانه بش فکر میکنی.... بخدا توهم بعضی وقتا خیلی خوبه.... تو ذهنت قهوه ایش کن کم کم به باورت تبدیل میشه و دیگه ببینیشم دلت نمیخادش.... و اگه روز بروز عاشقانه تر نگاه کنی یروز میبینی غرق شدی و از زندگی خوبت افتادی

دوستی نه شایدم فقط دوست داشتن معمولی اصلا درک نمیکنم که میگید ادم فقط یکبار عاشق میشه خب تو هر دو ...

یعنی چی واقعا تعصب تو هر زمینه ای بده یعنی چی عشق اول چون اول دیدیمش  اون میشه عشق تموم زندگی اگه بقیه زودتر می دیدیم چی 

اوکی شکر 
من یبار عاشق شدم اونم منو نخواست ولی هیچوقت اون آدم سابق نمیشم هیچوقتم ازدواج نمیکنم

نه ما دیوانه وار همو میخواستیم زندگی بدون اون برام غیر ممکن بود ولی در عرض یک هفته با کسی دیگخ ازدواج کردم بخاطر شرایط خونه و لجبازی باهاش

یه رمان تو گذشته ها خوندم الان اسمش یادم نی بت بگم بخونی...اسم شخصیت ها یاسمن و خسرو بود....

دقیقا بخاطر اینکه عاشق کس دیگه بود هنو و میدیدش دیوانه میشد همسرشو که مرد خیییلی خوبی بود ول کرد رفت باهاش.... بعد فهمید چه موجود کثافتی بوده ...کتابشو بخون شاید نظرت عوض شد