2752
2734
عنوان

خدایاا شکرت، حاجت رواا شدم بیاین برای هموتون صلوات میفرستم❣️

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم.از جونم بیشتر از همه بهش اعتقاد داشتم ولز حاجتمو نداد و دلمو شکست 

گلم. منم اصن امید نداشتم ولی درکمال ناباوری حاجت گرفتم هیچ. وقت ناامید نشو 

منم چهارسال پیش یه حاجت خیلی خیلی مهم داشتم و قتی بهش نرسیدم از خدا نا امید شدم ولی الان خیلی بهتر  حاجتمو داد

2731

من 🙏چی خوندی برای اجابت خواسته ات به منم بگو خدا رو شکر حاجت روا شدی

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

من التماس دعا ویژه دارما 🙏

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

خوشحالم که حاجت روا شدید.خداروشکر

برای منم صلوات بفرست ..از همه ناامید شدم فقط خدا میتونه برام معجزه کنه..

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
خوشحالم که حاجت روا شدید.خداروشکر برای منم صلوات بفرست ..از همه ناامید شدم فقط خدا میتونه برام معجز ...

عزیزم امید داشته باش ایشالله به خولسته دلت خیلی زود برسی😘😍❣️

عزیزم امید داشته باش ایشالله به خولسته دلت خیلی زود برسی😘😍❣️

ان شاالله 😔😔😔😔😔

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2706