2737
2734

من میخوام کم کم جهیزیه بچینم. 

نمیدونم ایا کف اشپزخونه چیزی پهن کنم یا نه 

یا فقط ی فرش کوچیک وسطش بندازم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

ی فرش کوچیک وسط برا من

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه میز وسط دارم .اینه که نمیشه چیزی پهن کنم.بعد رو سرامیک فرش های کوچیک لیز میخوره.من فرش 50 در 80جلوی سینک پهن کردم ک قطرات اب رو سرانیک نریزه .وای مدام لیز میخورد .چند بار نزدیک بود بخورم زمین

نندازی شیک تره

باشه ممنون عزیزم 

بعد به جز اتاق خوابم من یه اتاق دیگم دارم. 

زیادم بزرگ نیست. تقریبا 3*3 هست

به نظرت اونو چکار کنم؟ 

موکت کنم کامل؟ 

یا موکت پرز بلند وسطش بندازم و دورتادورش خالی باشه؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2738
باشه ممنون عزیزم  بعد به جز اتاق خوابم من یه اتاق دیگم دارم.  زیادم بزرگ نیست. تقریبا 3* ...

دور تا دورشو خالی بزاااری شیک تره.اگ سرامیکه ولی ب اینم فکرکن تو اتاق میخاید مثلا راحت دراز بکشید گاهی روزمین یا بشینید اگه اذیت نمیشید خالی بزار.حتی بنظرم توی حال نیاز نیست فرش ها کل حالو پر کنن یه قسمت هاییش سرامیک خالی باشع شیک تره