2733
2734
عنوان

لکه بینی بعدپریود

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من متاهلم 35 ساله دوتا بچه هم دارم چن سالیه اینطوریم 5 روز پریودم بعد لک  قهوه ای تا 8 روز بعدش ...

باید سونو بشید

روز ۵ پریودی.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
شدم روز6 

نمیدونم  فردا میشه سونو بشی یا

نه

ولی من مورد مشابه داشتم

دکتر گفت شاید پلیپ رحم باشه باید سونو روز ۵ بشی .

که نداشتم

البته  لک بینی بعد پریود علتهای مختلف میتونه داشته باشه

دکتر برو

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
نمیدونم  فردا میشه سونو بشی یا نه ولی من مورد مشابه داشتم دکتر گفت شاید پلیپ رحم باشه باید س ...

رفتم دکتر یکیش میگ کورتاژ تشخیصی کن یکیش میگ نه 

فقط غروب جمعه نیست که دلگیر است دلت که گیر کسی باشد همیشه میگیرد
رفتم دکتر یکیش میگ کورتاژ تشخیصی کن یکیش میگ نه 

مگه چیزی دیدن 

الکی که کورتاژ نمیکنن

با عکس رنگی هم میشه تشخیص داد

اگه فیبروم  یا پلیپ باشه با سونو هم معلوم میشه.

مگه چیزی دیدن  الکی که کورتاژ نمیکنن با عکس رنگی هم میشه تشخیص داد اگه فیبروم  یا پلیپ ...

ن سونو واژینال ک هیچی نداشتم ...رحم اگ مشکلی توی بدنه خودش داشته باشه ک با سونوی رنگی مشخص نمیکنه؟؟؟

فقط غروب جمعه نیست که دلگیر است دلت که گیر کسی باشد همیشه میگیرد
ن سونو واژینال ک هیچی نداشتم ...رحم اگ مشکلی توی بدنه خودش داشته باشه ک با سونوی رنگی مشخص نمیکنه؟؟؟

چرا.

اتفاقا  امسال فیبروم و پلیپ مشخص میشن.

با سونو واژینال

نهایتش میگن  برو عکس رنگی.