2737
2734

درسته میگن مدرسه غیرانتفاعی نیمه دومی ها میتونن با نیمه اولیا برن پیش دبستانی ؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

اره می تونن اگه قصد جهشی داری 

ولی این چه ظلمی در حق بچه 

دوستم این کار و کرد بچه اش از یه سالگی  خوندن و نوشتن یاد گرفته بود 

ولی الان از پایه چهارم ریاضی به مشکل خورده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اره می تونن اگه قصد جهشی داری  ولی این چه ظلمی در حق بچه  دوستم این کار و کرد بچه اش از ...

دخترمن 9مهره . دوسدارم زودتر بره مدرسه .بخاطر 9روز عقب افتاد.من قصد جهشی ندارم .میکم یعنی بخاطر 9روز قبولش میکنن؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن 9مهره . دوسدارم زودتر بره مدرسه .بخاطر 9روز عقب افتاد.من قصد جهشی ندارم .میکم یعنی بخاطر 9روز ...

عزیزم دختر شما اگه جلوتر بره از همه کوچکتره 

بعد اون وقت می فهمی چقدر اشتباه کردی 

یه تحقیق در مورد نیمه دومی ها بکن

همه میگن نیمه دوم تو مدرسه عملکردشون  بهتره 

بزار بچه ات بچگی کنه چه کارش داری 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
عزیزم دختر شما اگه جلوتر بره از همه کوچکتره  بعد اون وقت می فهمی چقدر اشتباه کردی  یه تح ...

فقط بخاطر 9روز؟مثلا اگ 31شهریور بود بعد کوچیک نبود؟

فقط بخاطر 9روز؟مثلا اگ 31شهریور بود بعد کوچیک نبود؟

شما عزیزم کار خودت و بکن بی خیال