2733
2739
عنوان

انتخاب لوستر+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1976 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولی خیلی لوکسه هم ب خونه کلاسیک میاد هم مدرن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2731
باید به مبلمان و ابعاد سالنت بیاد

در نگاه کلی منظورمه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اولی خیلی لوکسه هم ب خونه کلاسیک میاد هم مدرن

دقیقاااااا عزیزم نظرت در مورد این پرده هم میگی 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2740
خیلی شیکن اما در نظر داشته بتش که به خاطر مد بودنش نخری به خاطر دوس داشتنش بخری سال بعد از مد بیوفته ...

میدونم عزیزم خودم نظرم رو اولیه 

عالیه

جدی؟ من در زمینه پرده نابودم دلم ساده میخواد بدون کتیبه و گوشواره و اینجور چیا

دقیقاااااا عزیزم نظرت در مورد این پرده هم میگی 

اگه مبلات مدرنه یه پرده پانچ ساده ترجیحا کتان کفایت میکنه من مخمل بدم میاد یا اینکه یه حریر ساده ک این روزا مد شده هم خوبه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

سومی قشنگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
قدیمیه

وا فک نکنمااا چی مده پس عگس بذار عزیز

جدی؟ من در زمینه پرده نابودم دلم ساده میخواد بدون کتیبه و گوشواره و اینجور چیا

دقیقا منم از کتیبه متنفرم

همینجوری ساده دوست دارم

خیلی شیک و مرتبه به نظرم

و خدایی که به شدت کافیست😌
2706