2737
2734
عنوان

نظرسنجي سرويس خواب + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 73 پست
اونایی جنس شناسن تشخیص میدن عزیزم 😊 چوب کجاااا و ام دی اف کجا

دقيقا الان همسر من با مبل فروشيها سر و كار داره حتي از رو عكس فرق بين چوب و ام دي افو تشخيص ميده به خاطر همين همسرم ميگه چوب بگيريم 

اگه از اين مدلهاي سلطنتي چوبشو بخوام بگيرم حداقل بايد سي ميليون بدم كه نمي تونيم انقدر هزينه كنيم به خاطر همين بايد ساده بگيرم

خب حرف بدی که نزدم، میگم جنس خیی مهمه، اما وقتی میخای ۱۵ تومن خرج کنی بیشتر بگرد، حرف بدی که نزدم.

نه عزیزم کلا بحث جنسه هر چیزی جنس چوب باشه گرونه و قابل تشخصیه. اسی همه جارو گشته میگه بین این دوتا موندم که نظر میخواد یه جورایی تصمیمش گرفته ولی مردده😘❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما کار چوب بگیر. اما یه خوشکلشو انتخاب کن این خیی ساده بود، انگار چهارتا تیکه چوبو بهم وصل کردن، ه ...

آخه من دلاورانو گشتم همه مدلا تو همين مايه ها بود با تفاوتهاي كوچيك همه ميگفتن الان اين مدلي مد شده

از جاي ديگه هم نمي خوام خريد كنم چون دلاوران آشنا داريم مطمئنم جنس خوب و باكيفيت با قيمت مناسب بهمون ميدن

دقيقا الان همسر من با مبل فروشيها سر و كار داره حتي از رو عكس فرق بين چوب و ام دي افو تشخيص ميده به ...

اره عزیزم بخر مبارکت باشه هر کار کنی چوب کیفیت داره و شکیله من این سرویسارو از نزدیک دیدم واقعا شیکن باز سرویس خواب من از این ساده تره به قول شوهرم میگه خونه رو بچینیم فک کنم کلا سادگی موج بزنه😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
آخه من دلاورانو گشتم همه مدلا تو همين مايه ها بود با تفاوتهاي كوچيك همه ميگفتن الان اين مدلي مد ...

الان همشون ساده هستن برا من دیگه ساده تره 🙈😂 

نه عزیزم کلا بحث جنسه هر چیزی جنس چوب باشه گرونه و قابل تشخصیه. اسی همه جارو گشته میگه بین این دوتا ...

آهان. آخه من چوب یجا دیدم حالت کنده کاری خیلی شیک بود، اوکی. اگه تصمیمشو گرفته که چوب صد شرف به ام دی اف داره.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740
اگه كنده كاري باشه گرونتر ميشه حتما 

اره خیلی

اگه كنده كاري باشه گرونتر ميشه حتما 

یه ذره داشت، نه اینکه کلش باشه، اما خیلی خیلی شیک بود. برا همین میگم بازم بگرد.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

استاتر من شیرازما. شاید تهران مدلاش جدیدتر باشه، دیگه کنده کاری گیرت نیاد

استاتر من شیرازما. شاید تهران مدلاش جدیدتر باشه، دیگه کنده کاری گیرت نیاد

شايد چون من كنده كاري نديدم همه ميگفتن الان اين مدلاي ساده مده ممكنه دوباره ده سال ديگه منبت كاري مد بشه

همه جورش مسخرست من خونم شیک و متراژ بالا  زیر بار نرفتم اصلا و ابدا چیه اون همه شاخ و برگ 😂

کار خوبی کردی 😁

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
کار خوبی کردی 😁

😘