2733
2739
عنوان

زن عموی اشغال حرومزاده ی من کثافت😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7823 بازدید | 57 پست
خب دیگه یه چیزی گفتن یه چیزی جواب دادی.اینکه ناراختی نداره اگه بی سرزبون بودی یه چیزی  عوضش دی ...

اره والا

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
اونایی که میگن فحش میدی از تاپیک تشریف ببرید بیرون شماجای من باشید چیکار میکنید ب شوهرتون بگه زنت خر ...

زن عموودختر حرومزاده منم نشستن پازندگیم😭😭الاهی به خق این روز شهادت خیرو خوشی نبینه الاهیی. دخترش مثل من زار بزنه.رفته بودم ازمایش بارداری کوفتم کردن.ازروز عقدم پشت سذم حرف زد به ننه شوهرم تا الان ول نمیکنن.خیر نبینن جون دخترش خوشبخت نیست چشم دیدن زندگی منو نداره .دوسال تموم به شوهرم پبام میده زنت و خواهرلش خرابن به مادرم که مرده فحش میده به دامادمون به بابام.وااااای خداازشون نگذرهّهرچی به شوهرم گفتم شکایت کن گوش نکرد.بعدم همه جا گفتن شوهرمن خرابه.الاهی فقط خیرنبینه توزندگیش همیشه نفرینش میکنم 

هیچی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا

الانم برو واسه خودت جشن بگیر.چندتا نفس عمیق بکش که استرس برات خوب نیست.فکر کنم نی نی داری😍

براتم صلوات فرستادم.😘

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2731
زن عموودختر حرومزاده منم نشستن پازندگیم😭😭الاهی به خق این روز شهادت خیرو خوشی نبینه الاهیی. دخترش م ...

وای چقدر بی شعور عیب نداره این نوع بی‌شعور ماهم داریم

2740
الانم برو واسه خودت جشن بگیر.چندتا نفس عمیق بکش که استرس برات خوب نیست.فکر کنم نی نی داری😍 براتم ص ...

اره عزیزم مرسی گلم😘

هرکس در این مورد یه نظری داره،بهتره به نظرشون احترام بزاریم

من اونایی که بزرگن بدم نمیاد اسممو بگن اما بچه کوچیکا رو خوشم نمیاد،مگه هم سنشم؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
عزیزم یه کلام میگفتی از بس مثل خواهرمه و باهاش راحتم میگم فرشته عموتم بهت بی احترامی نمیکرد و در ضمن ...

زن عموم ۳۵سالشه من ۱۹سالمه زن ب اون گندگی خجالت نمی کشه اینجوری رفتار میکنه

2706