2733
2739

حالا تو خونه نباشه چيه 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دنبال همچین کاریم.به نظرم خیاطی خوبه.هم برای خودت هم برای بقیه.اگه سنگ دوزی هم یاد بگیری خوبه.خیلی گرونه.حتی لباسای عروس هم جدیدا سنگ دوزی شده.روز پنجشنبه با مامانم دوسه تا مزون رفتیم.کارایی هست که میارن دم در خونه بسته بندی کنی.اگه از اونام پیدا کنی خوبه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
حالا تو خونه نباشه چيه 

حتما شوهرشون نمیزاره دیگه.یا بچه دارن نمیتونن از خونه برن بیرون.منم شوهرم نمیزاره بیرون کار کنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اره حالا تو خنه ام نبود نبود.....کسی کار نمیکنه بماهم پیشنها  بده

من گفتم که.یکیو میشناسم شوهرش کار نداره.سنگ دوزی یاد گرفته با یک خیاط خوب صحبت کرده مشتری اومد براش بفرسته پیشش برای سنگدوزی.خدارو شکر بازم از هیچی بهتره براش

2738

سبزی بسته بندی هم خوبه..پیاز سرخ شده.بادمجون....یا غذای خانگی درست کنی جایی بفروشی البته اگه شهر بزرگی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من شهرستانم دنبال کار میگردم اینکارا بیشتر تو شهدای بزرگه

ن منم شهرستانم ولی اینجا هست

حتما شوهرشون نمیزاره دیگه.یا بچه دارن نمیتونن از خونه برن بیرون.منم شوهرم نمیزاره بیرون کار کنم

چطوری شوهرتون تعیین میکنن آخه 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
چطوری شوهرتون تعیین میکنن آخه 

خب دوست نداره دیگه.چی بگم نمیتونم که باهاش دعوا کنم.ینی ارزششو نداره

2706