2733
2739
عجیبه والا هم عاشق بچست هم همکاری نمیکنه. حالا شنیدم تو ای یو ای تحرک اسپرم رو بالا میبرن باشستشو. ...

باشه چشم

هفته دیگه چهارشنبه معلوم میشه

سی ام باید آزمایش بدم

فعلا که 9 روز گذشته هنوز علایمی ندارم

باشه چشم هفته دیگه چهارشنبه معلوم میشه سی ام باید آزمایش بدم فعلا که 9 روز گذشته هنوز علایمی ندار ...

هی میگه علایم   حالا خوبه اینقد داستان از خودم برات گفتم هااااا. علایمو ول کن. حس میکنم بارداری  ارامش داشته باش ک اگه انشاالله لقاح انجام شده لانه گزینی هم انجام بشه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی میگه علایم     حالا خوبه اینقد داستان از خودم برات گفتم هااااا. علایمو ول کن. حس میکنم ...

ارامش ندارم

بیشتر استرس دارم

از دست رفتارهای شوهرم

خیلی دیر میگذره حالا یه هفته ام باید صبر کنم

راستی بهار جون تو ترشح داشتی یا نه؟

من اصلا ترشح ندارم

ارامش ندارم بیشتر استرس دارم از دست رفتارهای شوهرم خیلی دیر میگذره حالا یه هفته ام باید صبر کنم ...

من چون بچه نمیخواستم اصلا یک درصدم فکرنمیکردن باردارم برای همین زیادتوجه نکردم. اما مطمئنا علایم مشخصی نداشتم ک مشکوک بشم. فقط ازروز قبل موعدم علامتای پریودی داشتم. تادیدم موعدم شدو پریود نشدم  بی بی زدم مثبت شد. ازمایش دادم بتام  دوهزارو خورده ای بود!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بار اولمه طبیعی نشدم،دکتر گفت ivf بکن،من یکم ترسیدم گفتم  اولین بار iui کنم اگر نشد ماه بعد قر ...

ما۲ساله ناباروری داریم بدن علت هیچ مشگلی نداریم ۳دفعه هم ای یو ای شدیم منفی شده حالا میخوایم بریم ای وی اف همه چیز به خواست خداست اگه نشده یعنی هنوز نوبتمون نرسیده

تو الان زوده برای علایمت. راستی علایمم یادم اومد. عصبی بودم و.همون روزای نزدیک موعدم بدنم خیلی خسته بود و بشدددددت اشتهام بازشده بود و گرسنم میشد!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما۲ساله ناباروری داریم بدن علت هیچ مشگلی نداریم ۳دفعه هم ای یو ای شدیم منفی شده حالا میخوایم بریم ای ...

بلاخره میشه عزیزم. الان علم خیلی پیشرفت کرده. سهم شماهم پیش خداست انشاالله بزودی بهتون ببخشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارامش ندارم بیشتر استرس دارم از دست رفتارهای شوهرم خیلی دیر میگذره حالا یه هفته ام باید صبر کنم ...

معمولا یک ماه از لقاح میکذره تا علایم خودشونو نشون بدن نه اینکه چندروز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ما۲ساله ناباروری داریم بدن علت هیچ مشگلی نداریم ۳دفعه هم ای یو ای شدیم منفی شده حالا میخوایم بریم ای ...

واقعا

راست میگی تا خدا نخواد نمیشه

وقتشو و موقعشو خودش تعیین کرده

عجیبه والا هم عاشق بچست هم همکاری نمیکنه. حالا شنیدم تو ای یو ای تحرک اسپرم رو بالا میبرن باشستشو. ...

بهار جون بی بی چک گداشتم هاله داره ولی شک دارم فردا میخوام برم ازمایش بدم

هیچ علایمی هم ندارم اخه

بهار جون بی بی چک گداشتم هاله داره ولی شک دارم فردا میخوام برم ازمایش بدم هیچ علایمی هم ندارم اخه

سلام بهارجون جدی میگی الان چندروز از امپولت میکذره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706