2733
2734
عنوان

پریودی بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 4019 بازدید | 129 پست
دلیلش مشخص شد؟بچه داری؟من بارداری اولم بود ولی رفتم برام تمام ازمایشای سقط مکرر رو نوشت که ببینم از ...

نه پاتولوژی جنین خوب بود دومیش یکیم ۵هفته سقط کرده بودم بچه ندارم چون دفترچه ندارم فعلا آز ۴۰روز بعد سقطمو انجام ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانما میشه دلیل سقطتتون رو بگید?من تو برزخم،فقط ساک حاملگی رو دید بعد گفت شکل کیسه ابتم ی جوریه نرما ...

قربونت برم. توکلت به خدا باشه و از هیچ چیزی نترس. من دلیل سقطم معلوم نشد.ولی پریودم شروع بشه میرم برای همه ازمایشای سقط مکرر. البته چون 36 سالمه. ببین ما اینجا چیزای کلی میگیم که از هر نفر تا نفر بعدی فرق میکنه. منم توی هفته 7 رشد جنین متوقف شده بود. من تهوع بارداری نداشتم از اول. ولی سفتی سینه ام رفته بود که نفهمیدم به خاطر توقفه قلبه جنینه. کلا خودت رو نترسون. هرچیزی صلاحه پیش میاد

خانما میشه دلیل سقطتتون رو بگید?من تو برزخم،فقط ساک حاملگی رو دید بعد گفت شکل کیسه ابتم ی جوریه نرما ...

من ۱۸هفته بودم بی دلیل کیسه آبم پاره شد قلب بچه میزد زنده بود 

قربونت برم. توکلت به خدا باشه و از هیچ چیزی نترس. من دلیل سقطم معلوم نشد.ولی پریودم شروع بشه میرم بر ...

منم ویارم خیلللی شدید بود از اول بارداریم 

همون‌موقع ک قلب جنین از کار افتاده بود ویارمم کامل خوب شده بود 

فکر نمیکردم‌مشکلی پیش اومده باشه اما رفتم سونو دکتر گفت جنین مرده

برای آرامش زندگیم دعا کنید  
2740
2706