2737
2734
عنوان

تو سونوگرافی nt عدد ان تی باید چند باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301816 بازدید | 168 پست
اینم بگم دوستان عزیز سونوگرافی منو فرستاده مرکز سونوگرافی غرب تهران. و آزمایشگاه رو گفته برم نیلو. میخواستم بدونم آزمایشگاه نیلو خیلی شلوغ میشه؟؟چون من باید از کرج برم نوبت سونو رو برام نه صبح زده. به نظرتون آزمایش من یک ساعت بیشتر طول میکشه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید چون من باید11/26 برم
سلام بابا همه الکی ترسیدین اگه اینجوری بود که همه مشکل داشته باشن دنیا رو.......ورمیداشت اصلا نترسین خوب بخورین خوبم بخوابین واستراحت کنین ورزشم یادتون نره توکل به خدا انشاالله همه نی نی اتون صحیح وسالم میان بغلتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آیلین جان نگران نباش انشاال.. که نی نیت سالم باشه منم یه ماه پیش غربالگری مرحله اولمو انجام دادم دکتر ازمایشگاه نیلو بهم معرفی کردوبرای سونوگرافی هم رفتم مرکزپارمیس.سونوگرافی و رادیولوژی پارمیس واقعا عالی بودو کلی اطلاعات درباره سونوگرافی ntبهم دادن ودکترشونم باحوصله به تمام سوالام جواب داد و گفت که باید جواب سونوگرافیو ببرم ازمایشگاه واونجا این دوتا جواب ویه سری سوالات مثل سن مادر و... توی یک نرم افزار میزارن ونتیجه کلی رو ازمایشگاه میده ومیگه که این بارداری ریسک داره یا نه.
من عدد ان تی غربالگریم 3 بود دیروز رفتم نسل امید انجام دادم گفتن ریسکش بالاست اگر مشکل ندارین مالی برین آزمایش نیفتی بدین . منم رفتم آزمایشگاه دنا 1700 دادم آزمایش نیفتی که ببینن مشکلی نداشته باشم . کسی هست این آزمایش را داده باشه؟؟
2728

سلام 

من رفتم دکتر خودم خیلی نگران بچه ام بودم دکتر گفت سونوگرافی NT رو انجام بدم و آزمایشگاه سروش معرفی کرد. من هیچی از این سونوگرافی نداشتم دکتراش با خونسردی و خوش برخوردی کلی اطلاعات بهم دادند. من که راضی بودم. تلفن:۴۴۱۶۲۱۲۶-۴۴۱۶۲۱۲۵ 

2740

بچه ها ان تی تو هفته ها فرق میکنه و اینکه بستگی به اندازه crl داره بر اون اساس میسنجن

من نی نیم خیلی تکون میخورد دکتر چند بار اندازه گرفت یه بار ۱/۳۶ بود یه بار ۱/۶۰ اخرین بار ۱/۷۸ 

اندازه جنینمم ۶۰ میل بود دکتر سونو میگفت نرمال تو این هفته زیر ۲/۵ طبیعیه

براساس اندازه جنینم ۱۲ هفته و ۲ روز بودم سونوگراف گفت ممکنه دو سه روز بالا پاین داره

بهترین تجربه زندگیم بودوقتی میدیدم دست و پاشو تکون میده هی پهلوی چپ و راست میشد کله ملق میزد😂😂😂 دلم ضعف رفت واسش

به شمام توصیه میکنم اصلا نگران نباشید با خیال راحت برید انجام بدید نی نیتونو ببینین الکی با استرس اذیتش نکنید

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

*هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی باکاتتر مخصوص بدون درد و بدون خونریزی*

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

عدد ان تی (ضخامت پشت گردن جنین )، در جنین های مبتلا به سندرم داون، افزایش نشان میدهد.

دیده شدن استخوان بینی، نشانه ی خوبی است. اما مشاهده نشدن آن، نیاز به پیگیری دارد.

اگر آزمایشات هیچ مشکلی نداشته باشد، اما عدد ان تی بالاتر از حد مشخص باشد، فقط در موارد زیر آزمایشات دقیق تر مثل آمنیوسنتز نیاز است :

عدد ان تی بالای 3 باشد + مادر بالای 35 سال سن داشته باشد و ...

براي مطالعه ادامه مطلب اينجا كليك كنيد

رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک، چهارراه جهان کودک، ضلع شمالغربی چهارراه، ساختمان پزشکان66، طبقه اول،واحد 2. تلفن تماس: 88205755 و 88205756. به کانال ما بپیوندید: @parmissona

من خودم رفتم برای nt  جای دیگه . تشخیصش غلط بود با پرس و جو رفتم سونوگرافی سروش خیلی عاللی بود معرکه بود تشخیصش تازه منم از نگرانی در اورد من که دیگه میرم اونجا خیلی کارش و دوست داشتم اینم سایتش می تونید برید ببینید :

http://soroush-sonography.ir/

2706