2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یه مطلبی درموردش خوندم گفته بود دردداره.قرصشومصرف کن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
من نزدم ولی بعید میدونم درد داشته باشه چون کلا امپولای محلول در اب درد ندارن

آخیش ،من یبار نموبرین زدم چشمت روزه بد نبینه عزیزم فلج شدم تا دوروز کلا نمیتونستم بشینم  اون قسمت هم شد رنگه دقیقا بادمجون

2738
وااااای

ویتامین سی جوشان خیلی خوبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
منظورم اینه که ویتامینای محول در آب دردشون کمتره

خوبهه ،میدونی ترس افتاده جونم ،من امپوله ویتامین دی بیوتین  اینا زدم دردش خیلی خیلی کم بود ولی یبار من امپول نموبرین زدن وای اصلا امپولو دیگ بیینم از ترس قفل میکنم ،یبار زدم فلج شدما ینی  بعدش نتونستم راحت برم از بس درد داشتم اونن یتیکه ام بادمجون ،از اون موقع ترسو شدم مث بچه ها باید بدونم درد داره یا نه

2706