2752
2734
عنوان

ممکنه باردار باشم؟بیبیم مثبت شد بعد از ۳ سال...(حالم خوش نیست)

| مشاهده متن کامل بحث + 1614 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه ان شاءالله بعد یازده روز عقب افتادن دیگه این مثبت واقعیه....خدای من😍شکرت

به نظرم همون که دیگه استرس نداشتی باعث شده بگیره

به کسیم چیزی نگو فردا برو آزمایش روز عید قربان خبر خوبو به همه بگو یا دوست داری تا ماه سوم صبر کن بعد بگو

من شیعم،حیدر آقامه  
الانپاشو برو بیمارستان اورژانسی آز بده

منم میتونم برم بیمارستان آزمایش بدم؟

باید خودمو بزنم به بی حالی و ضعف؟

یا همینجوری برم قبول میکنن بگیرن؟

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2731
حال بدی ام بین زمین و هوام نمیدونم ذوق کنم یا بذارم بعد آز

میفهممت منم دقیقا همین حسو دارم 

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
حال بدی ام بین زمین و هوام نمیدونم ذوق کنم یا بذارم بعد آز

عزیزم اینکه واضحه مثبته مبارکت باشه ذوق کن😍

برای منم دعا کن 

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
منم میتونم برم بیمارستان آزمایش بدم؟ باید خودمو بزنم به بی حالی و ضعف؟ یا همینجوری برم قبول میکنن ...

برو راحت بیمارستان خصوصی دکتر وقت ویزیت بگیر بگو آز اورژانسی میخوام برای بتای بارداری 

بعد همونجا آزمایشگاه میری یکساعت و نیمه آمادست جواب

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم