2733
2739
عنوان

مامانایی که دو قلو دارین میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 66 پست
وااااای چه کار خطر ناکی تورو خدا مواظبشو ن باش  پسر عمم دوقلو داره تا 6 سالگی یکیو مامان خانمش ...

خیلی یکسره کارای خطرناک میکنن زندگیمون تعطیل شده همه ش مراقبیم یعنی حتی اگه من برم اشپزخونه همسرم میشینه کنارشون ک اتفاقی نیافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی روزا زنگ میزنم پدرشوهرم بیاد پسرمو ببره خونشون دخترم ارومه و حرف گوش کن 

من خانواده م نزدیکم هستن اما اولا حاضر نیستن تنها برن خونه مامانم باید حتما باهم برن دوما انقد اذیت میکنن سر نیم ساعت مامانم اینام کلافه میشن همه ش پسرم میره رو اپن و کارای خطرناک میکنه

2731
من خانواده م نزدیکم هستن اما اولا حاضر نیستن تنها برن خونه مامانم باید حتما باهم برن دوما انقد اذیت ...

پسر منم همش رو اپنه یا رو تاج مبل😐فک کنم دوقلو ها همینجوری هستن یکیشون بیش فعال میشه

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
منم دوقلو دارم چهار سالو نیمشونه اما خدارو شکر خیلی با نظم هستن ب وسایلای خونه دست نمیزنن اسباب بازی ...

چه عالی این دوتا فقط میریزن میپاشن به همممه چی هم کار دارن حتی جعبه ابزار باباشون حتی دستگاه فشارسنج🥶🥶

وای من خودم چندین واحد روانشناسی تربیتی تو دانشگاه گذروندم خیلی مطالعه میکنم از روش جایزه خیلی استفا ...

امتحان کن ضرر نمیکنی

من امتحان کردم جواب گرفتم

ای گمشده در گناه یاران کی میایی
یعنی دلم میخواد نیم ساعت تنها باشم همه ش اذیت میکنن دیروز پسرم زده تو کمرم حس میکنم مهره هام صدمه دی ...

اخیییییی من فقط میدونم حق داری سخته خیلی سخت ای کاش بشه مهد کودکی چیزی ببری

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
2738
2706