2737
2734

اصن فکر نمیکردم ماشین خریدن انقد سخت باشه از عید تصمیم گرفتم ماشین بخرم چون شوهرم خون ب دلم میکرد وقتی منو میرسوند ب سرویس تا برم سرکار، انقد غر میزد انقد اذیتم میکرد ک خدامیدونه تقریبا هیچ روزی نبود ک با گریه نرم سرکار

خدا لعنتش کنه

تصمیم گرفتم یه ماشین بخرم حتی یه گاری ک چهارتا چرخ داشته باشه فقط

چون باید بچمو ببرم خونه بابام خودم برم سرکار از اونطرفم برش دارم و بیام خونه

ازونموقع همش تو فکر ماشینم، پول جمع میکنم دنبال وام دویدم استرسشو کشیدم طلا فروختم ناراحتشون شدم الانم ک میخام بخرم گیر نمیاد و هی یه جوری میشه ک اعصابم داغون میشه بچمم یک سال و نه ماه داره همش بی‌حوصله و افسرده ام لونم ک تنهاس و همش توی خونس میچسبه بمن گاهی سرش داد میزنم😥

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

یک سوم پول ماشین شوهرمو من بهش دادم ولی زورش میاد منو ببره جایی ، حالا هم اصن دنبال ماشین نمیگرده برای من، من باید بگردم تودیوار پیدا کنم شماره بدم ب اون تازه با گوشی خودم ک شاردژ اون تموم نشه زنگ بزنه بپرسه

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
یک سوم پول ماشین شوهرمو من بهش دادم ولی زورش میاد منو ببره جایی ، حالا هم اصن دنبال ماشین نمیگرده بر ...

اولين كار اينه كه نري سركار برا همچي مردي

بشين خونه ماشينم نميخواد

اه😏

استارتر چه شوهر بدی داری ما هم یه داماد این مدلی داریم خواهرم میخواد ازش طلاق بگیره فقط به فکر تلکه کردن خواهرمه

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2706