2733
2739
عنوان

یعنی جاریم ناراحت شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 55 پست
خب احتمالا ميخواست نظر شمارو بدونه .شما ميتونستي براي دل اونم شده بگي دختر خيلي خوبه و فلان.

همیشه میگم این حرفارو....اون روزم‌مثلا خواستم‌اونو تایید کنم که راست داره میگه خیر سرم

عزیزم جاری منم ۲تا دختر داشت ،منم اولیم دختر دومیم پسر شد ، یعنی کوچکترین حرفی میشد به خودش میگرفت، ی کم مراعاتشو کنید گناه داره

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا فکر نمیکردم حرف بدی باشه

شاید شما منظوری نداشتی  یه جمله میتونستی بگی دختر پسر چه فرقی داره مهم اینه بچه سالم باشه هرچند جاری من منظور داره خیلیم دلم میشکنه این حرفا رو میزنن خودمون خیلی خوشحالیم بچمون دختره ولی از حرفای اونا واقعا ناراحت میشم 😔

2731

نه عزیزم تو که قصدی نداشتی اگه هم ناراحت شده بعدا از طریقی از دلش در بیار ولی الان هیج واکنشی نشون نده

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

متنفرم از این بحث پسر و دختری، متاسفانه مامان منم همیشه صحبتشو می‌ندازه و پسر،پسر میکنه، از الان بفکر بچه دومه منه کخ پسر شه،کاش بشه خدا، حوصله استرس دادنشو ندارم

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
2738
پسر چه تحفه ای هست حالا ؟! دختر خیلی ام بهتره، تو که الان داری پسر میاری خدا ایشالا بعدا بهت ی دختر ...

من نگفتم از دختر بدم میاد من هردوتاش رو دوست دارم‌ولی خب دوست داشتم‌بچه اولم پسر باشه دومی دختر

همیشه میگم این حرفارو....اون روزم‌مثلا خواستم‌اونو تایید کنم که راست داره میگه خیر سرم

خب ايرادي نداره عزيزم .شما اينطور ک ميگي اصلا قصدت ناراحت کردن جاريت نبوده .از حالا ب بعد تا زماني ک پسرتم دنيا اومد حواست باشه.اخه با وجود پسر دوست بودن مادرشوهرت احتمالا خيلي جاريت اذيت ميشه

خب ايرادي نداره عزيزم .شما اينطور ک ميگي اصلا قصدت ناراحت کردن جاريت نبوده .از حالا ب بعد تا زماني ک ...

دقیقا بیچاره خیلی ناراحته ازشون...منم مثلا خواستم‌بگم آره فکرشون بده و ....که اینجوری شد.آخه تعیین جنسیت که دست خود آدم‌نیست

اشتباه میکنی اتفاقا اگه بچه اول دختر باشه دومی پسر از همه لحاظا بهتره

من چون خودم بچه اولم‌و دختر به نظرم اگه آدم‌یه برادر بزرگتر داشته باشه خیلی خوبه...حامیه آدمه..زندگی یجور دیگست