2737
2739
عنوان

به دلم مونده یکم لباسای کوتاه بپوشم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 87 پست
نخر پولت رو الکی نریز سطل اشغال دوبارکه زدی بارسوم موها زیر پوستو درمیاد افتضاح....

واقعا؟😥

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐ترسوندیم 

به خدا ۸ساله دارم تحقیق میکنم دکتر پوست میگه انجام بده مشکلی نیست دکتر زنان از هرکی میپرسم میگن نه نکن ولی یه روز میرم جهندم   

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
2728
به خدا ۸ساله دارم تحقیق میکنم دکتر پوست میگه انجام بده مشکلی نیست دکتر زنان از هرکی میپرسم میگن نه ن ...

من میگم الان جوونم باید زیبا باشم و تو اوج چرا باید به خودم زهر کنم 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
من میگم الان جوونم باید زیبا باشم و تو اوج چرا باید به خودم زهر کنم 

من فقط از لکش میترسم 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
2738
عزیزم منم میخوام دستگاه اپیلیدی بخرم..شما راضی هستی ازش خوبه؟موهارو از ریشه میکنه؟درد داره؟میشه توضی ...

مال من مارک براون هستش

اره خیلی راضیم موهارو از ریشه در میاره

مال من تا حداقل ۱۰ ۱۵ روز در نمیاد 

اره یکم دردو که طبیعتا داره ولی خب از اپیلاسیون دردش کمتره و یه مدت که استفاده کنی پوستتم عادت میکنه و دردش عادی میشه برات

قیمتشم راستش خودم نخریدم کسی برام خریده نمیدونم

تو نت سرچ کنید حتما قیمتش هست

💏"You & me 💕make a wonderful "We
مال من مارک براون هستش اره خیلی راضیم موهارو از ریشه در میاره مال من تا حداقل ۱۰ ۱۵ روز در نمیاد&n ...

ممنون از اطلاعاتی که دادی..مرسی💚💜💙

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...