2733
2739
عنوان

مادر شوهر شماهم اینطوریه 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 55 پست

مامان منم اینطوریه.خیلی حساسه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه شماها ظرف میخورین؟حق داره مادرشوهرت حساس باشه

عه سلام امروز ندیدم شما رو دلم تنگ شده بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
من ن همش استرس دارم خونه خودمم میاد همش استرس دارم 

چه بد

ماخیلی راحتیم 

پدر سخت دلتنگم،دلتنگ تر از روزهایی که درنبودت چه سخت ردشد،دلتنگ تر از شبهای بدون تو خوابیدن... ببارامشب ای بغض ببارید قطره های داغ جدایی... که درد فراقم را شاید ذره ای تسکین دهید بشکن ای بغض آشناکه همیشه سرزده می آیی بیا ای درد همیشگی بیا و بازهم نجوایت از سر گیر...بیاکه امشب دوباره گریستم از فقدان پدر
2740
دقیقا مادر شوهرم منم همینه.بی نهااایت روی تمیزی حساسه و انقدر شسته و تمیز کرده نه کمر داره نه دست نه ...

دقیقا مادر شوهر منم مچ درد پادرد  چشماش بخاطر وایتکس و اینا ضعیف شده 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

من هم همینطوریم اما دو روزه نمیتونم کارهام کنم حالم بده😢😢

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
سلام گل من  شرمنده  خواب موندم  ده اومدم سر شیفت    

ای بی نظم حالا حقوقت کم بشه😀