2737
2739
عنوان

نداشتن علائم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 37 پست
یعنی به خودم میگم اصلا چیزی هست؟؟؟ استرس گرفتم خیلی

نباشه ک گفتم علاعمش چیه بعدشم نترس الکی بذار سر موقع ک گفته برو سونو☺️انشالله چیزی نیست♥️

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت تهوع درد سینه هیچی؟؟؟

هیچی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728

خواهری نگران نباش بروخداروشکر کن ک ویار نداری... منم تا۹هفته ندارم خیلی نگران بودم ولی بعدش چنان ویاری اومد ک همش نگران بودم بچه چیزیش نشه ۹کیلو کم کردم بخاطر ویارا

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
2738
خواهری نگران نباش بروخداروشکر کن ک ویار نداری... منم تا۹هفته ندارم خیلی نگران بودم ولی بعدش چنان ویا ...

یعنی ربطی به پوچ و قلب اینا نداره ؟؟؟خدا نی نی تو حفظ کنه انشالله

منم تو 6 هفته ام هیچ علامتی ندارم فقط سینه هام درد میکنه و درد پریودی دارم بارداری قبلیم از 5 هفته حالت تهوع داشتم تا اخرش خوابمم زیاد شده بود اما الان نه خیلیم نگرانم دکتر گفت اخر هفته دیگه برو سونو 

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱
یعنی ربطی به پوچ و قلب اینا نداره ؟؟؟خدا نی نی تو حفظ کنه انشالله

ن بابا عزیزم هیچ ربطی نداره الکی خودتو نگران نکن

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
بچه ی دومی به سلامتی؟؟؟ دقیقا من که اصلا هیچی ندارم

باردی دوممه بچه اولم تو 24 هفته زایمان زودرس کردم. منم خیلی میترسم سه بار بتا دادم از ترس بارداری خارج رحم تا صدای قلبشو نشنوم خیالم راحت نمیشه. انگار ن انگار ک حامله ام 

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱